Podobne strony

 • Dajwit

  Wyposażenie wnętrz
  Producent mebli i artykułów wyposażenia wnętrz z litego drewna sosnowego oraz olchowego. Program produkcji przewiduje też stolarkę budowlaną, parkiety i rękodzieło artystyczne. Podstawą oferty pozostają meble oraz ogrodzenia drewniane.
 • Demi Co.

  Dystrybutorzy
  Sprzedaż mebli kontraktowych, ogrodowych, kawiarnianych i barowych.
 • Haste

  Producenci
  Haste International Ltd. zajmuje się głównie produkcją mebli ogrodowych.
 • ZELMET

  Huty i pokrewne zakłady
  Odlewnia żeliwa kanalizacyjnego oraz ozdobnego. W produkcji pozostają elementy do wodociągów, zawory ujęć wody, imadła ślusarskie, zlewy, miski ustępowe typu tureckiego, ruszty żeliwne, elementy instalacji gazowych, meble ogrodowe. Odlewy wykonywane są z żeliwa szarego i chromowego.
 • Grill party festiwal

  Grillowanie
  Grill Party Festiwal, którego głównym elementem są II Mistrzostwa Polski w Grillowaniu to święto grillowania, które od kilku lat jest niezwykle popularnym sposobem na weekendowe wieczory. Komisji oceniającej jakość grillowych produktów przewodniczy Maciej Kuroń a towarzyszą mu najlepsi polscy kucharze profesjonaliści wytypowani przez Zarządy główne Związków Kucharzy oraz przedstawiciele publiczności uczestniczącej w Grill Party Festiwal. Sponsorzy Grill Party reprezentują wszystko co do grillowania jest potrzebne, a więc mięsa wszelakie, ryby wspaniałe, przyprawy wyśmienite, napoje różne (piwa, wina, wody mineralne), sprzęty niezbędne (grille i akcesoria grillowe, meble ogrodowe, samochody terenowe). Każdy ze sponsorów podczas Grill Party Festiwal prezentuje swoje produkty.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: cloveris.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://cloveris.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:



Kategorie:

Opis:

Jeśli szukasz eleganckich i wytrzymałych mebli do ogrodu to trafiłeś w dziesiątkę. Firma Cloveris specjalizuje się w tym zakresie i produkuje meble z aluminium, a także z technorattanu. Już dziś sprawdź jak świetnie wyglądają, a także przeczytaj więcej na temat ich zalet i wad. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie www firmy Cloveris.