Podobne strony

 • Centrum Endermologii EBM

  Otyłość
  Metoda Endermologie opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie będącym połączeniem masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Służy zwalczaniu cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie wyglądu i napięcia skóry, redukcja zmarszczek itd.
 • GIGO

  Druk, poligrafia
  Firma oferuje usługi grawerowania i cięcia laserem Co2 przedmiotów płaskich i okrągłych. Więcej informacji - na stronie.
 • Telebimy, ekrany led, plotery co2

  Ekrany wielkoformatowe
  Nasze ekrany ledowe posiadają żywe, jasne i jednolite kolory zbliżone barwą do naturalnych. Tylko wysokiej jakości telebimy reklamowe zapewniają skuteczny przekaz medialny. Sybil pro szybki, precyzyjny ploter grawerujący. Niezawodny laser co2 przy skomplikowanych pracach.
 • Pracownia Wdzięku i Urody

  Fryzjerstwo
  Pracownia Wdzięku I Urody to salon kosmetyczny, w którym poczujesz się bezpiecznie, pewnie i komfortowo, gdzie możesz całkowicie zdać się na naszą wiedzę i doświadczenie. W naszej pracowni wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, wyszczuplających jak również różnego rodzaju makijaże. Nasze zabiegi adresowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Lubimy wyzwania więc zabiegi wykonywane w naszej pracowni są dostosowane indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie włoskich marek, profesjonalnych kosmetyków, które są dostępne tylko w Spa. Dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem naszych kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych przez nas usług. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony u nas to czas relaksu i prawdziwej przyjemności. Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska tel. 692 468 296 www.pracowniawdzieku.pl Al. Piłsudskiego 27 Rzeszów
 • Wyspiańskiego 3

  Medycyna i zdrowie
  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika świadczy usługi między innymi z zakresu proktologii, endokrynologii, kardiologii, urologii i niepłodności małżeńskiej, dermatologii i chirurgii estetycznej, chirurgii zwykłej, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii i wiele innych. Jako, że różne dolegliwości zdrowotne sprawiają różne problemy oraz zakłopotanie dla pacjentów, wyspecjalizowany personel medyczny Euro- Kliniki gwarantuje dyskrecję i komfortowe warunki. Dba o to, aby pacjent mógł czuć się swobodnie i nie czuł się spięty. Telefoniczny system rejestracji wizyt to dodatkowa zaleta w idei ochrony pacjentów. Plusem są również konkurencyjne ceny oraz szereg usług wykonywanych w ramach NFZ. Więcej szczegółów na stronie:


:: Urządzenie kosmetyczne - DOT Beauty ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.dotglobal.pl

Ulica: Kamieńska 14A

Miasto: Katowice
Kod: 40-748
NIP: 9542486400

Telefon: +48664430320
Opis:

Firma DOT jest dystrybutorem profesjonalnych urządzeń kosmetycznych. W swojej ofercie posiada lasery diodowe do depilacji owłosienia, lasery frakcyjne CO2 do skomplikowanych zabiegów skórnych, urządzenia wyszczuplające i usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej takie jak kriolipoliza, lipo laser. W ofercie oprócz sprzętu firma oferuje również szkolenia kosmetyczne.