Podobne strony

 • Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta, trener

  Medycyna i zdrowie
  Profesjonalizm, doświadczenie i dyskrecja. Wspieram pary, osoby dorosłe i młodzież w kryzysie. Prowadzę terapię zaburzeń seksualnych. Jestem współtowarzyszem Twojej podróży w głąb siebie. Jeśli odnalazłeś w sobie dość siły, by dojść tutaj, nie wahaj się ruszyć dalej. Będę Ci towarzyszyć i wspierać. W swojej pracy kieruję się najwyższymi standardami etyki zawodowej.
 • Psycholog Kraków - Psychoterapeuta Kraków

  Medycyna i zdrowie
  Psycholog, psychoterapeuta Anna Rekel pomaga mieszkańcom miasta Kraków i okolic w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej. W tym celu stosowane są metody psychologiczne; psychoterapia indywidualna, rodzina, małżeńska. Twój spokój psychologiczny liczy się. Wybierz psychologa, psychoterapeutę, który Tobie najlepiej odpowiada.
 • Http://gabinet-przemiany.pl | Kraków

  Medycyna i zdrowie
  Specjalizujemy się w prowadzeniu konsultacji i terapii krótkoterminowych. W zależności od problemu, z jakim się Klient zmaga, możemy zaproponować również dłuższą psychoterapię. Psychoterapia indywidualna jest skierowana dla dorosłych oraz dla osób będących u progu dorosłości, którzy szukają pomocy psycho-terapeutycznej. Proponujemy także trening relaksacji, trening asertywności, grupę wsparcia, a także warsztaty tematyczne z zakresu psychoedukacji.
 • Dobry psychoterapeuta Kraków

  Medycyna i zdrowie
  Bednarczyk Paweł – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii szczęścia. W sytuacji gdy odczułeś ciężkie chwile, miałeś trudne dzieciństwo, przeżyłeś rozstanie, śmierć najbliższych, masz kłopot z odnalezieniem celu w życiu, powinieneś skorzystać z najlepszej pomocy psychoterapeuty. Psychoterapeuta pomoże Ci pozbyć się również np. nerwicy, stresu, problemów własnych, przetrzymać kryzys małżeński, odzyskać wiarę we własne możliwości i innych ludzi.
 • Natasza Cholewa psychoterapia Kraków

  Nauka i technika
  Jeżeli potrzebujecie Państwo psychologa w Krakowie, zapraszamy na stronę internetową www.NataszaCholewa.pl, gdzie informacje o sobie i własnym gabinecie umieściła psycholog Natasza Cholewa. Trzeba przyznać, iż psychoterapia oraz konsultacje psychologiczne to w jej gabinecie gwarancja tego, że będziecie Państwo zadowoleni z pomocy. To ogólnie bardzo istotne, aby nie obawiać się nigdy pomocy psychologa.


:: Psycholog Kraków - psycholog-roza.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://psycholog-roza.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz gabinet psychoterapii kraków jest miejscem, w jakim czeka na Państwa niejeden psycholog czy też psychoterapeutka kraków. Prowadzona jest u nas psychoterapia indywidualna oraz psychoterapia par. W swej ofercie mamy również coaching, który jest procesem, którego głównym zadaniem jest poznawanie, odkrywanie swoich indywidualnych, sposobów motywacji, cech, umiejętności.