Podobne strony

 • Pro Dom - M3

  Materiały wykończeniowe
  Firma handlowa materiałami wykończeniowymi wnętrz mieszkalnych. W ofercie farby i akcesoria malarskie, kasetony sufitowe oraz okleiny i tapety, artykuły dla rzemiosła i domu.
 • Eurostyl

  Okna, drzwi
  Montownia okien i drzwi z PCV w technice Roplasto oferowanych w sieci sprzedaży na terenie całej Polski. W witrynie prezentacja właściwosci technicznych produktów, kolorystyka, wzornictwo.
 • KRONOERG

  Wyposażenie wnętrz
  Producent laminatów dekoracyjnych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz. W ofercie wiele kolorów i struktur powierzchni np. z połyskiem, perlista, skórki pomarańczowej. W produkcji posiada laminat do formowania na gorąco do blatów, wstęg drzwiowych, parapetów. Również laminat standardowy do oklejenia oraz techniczny dwustronny i podłogowy.
 • Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.

  Lasy, przemysł drzewny
  KPPD Szczecinek jest jednym z największych przedsiębiorstw w branży tartacznej. Firma posiada 12 tartaków, 2 składy handlowe oraz Zakład Budowy Maszyn. Na stronie znajdziesz podstawowe informacje o spółce.
 • Grajewo - Zakład Płyt Wiórowych

  Płyty drewniane
  Zakłady Płyt Wiórowych oferują pełną gamę płyt wiórowych: w stanie surowym, laminowane, oklejane oraz obrzeża i okleiny.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: absmeble.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.absmeble.pl

Ulica: Kręta 5

Miasto: Zielona Góra
Kod: 65-770
NIP: 9291815561

Telefon: (68) 458 26 58Kategorie:

Opis:

Firma ABS w Zielonej Górze specjalizuje się w obróbce blatów i frontów do mebli kuchennych, które następnie używane są do zabudowy na wymiar. Dostosowujemy typ okleiny oraz elementów wykończeniowych do potrzeb naszego Klienta, stale monitorując rynek. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dbając o najwyższą jakość. Zaopatrujemy studia meblowe oraz stolarzy w sformatowane i oklejone już laminowane płyty, MDF i HDF. Na specjalne zamówienie podejmujemy się też cięcia otworów na zlew oraz pod zawiasy. Zapraszamy do współpracy!