Podobne strony

 • SZYBEX s.c.

  Szyby
  Szyby samochodowe, szyby do maszyn budowlanych, naprawa pęknięć, polerowanie szyb samochodowych oraz okiennych bez konieczności demontażu, okna dachowe - szyberdachy, plexi, foliowanie szyb okiennych oraz samochodowych, szyby płaskie hartowane i klejone, montaż - oto, co znajdziesz w ofercie firmy.
 • Drukarnia Dagraf

  Drukarnie
  Na stronie drukarni znajdziesz jej ofertę oraz informacje o samej firmie.
 • Profilex - techniczne tworzywa sztuczne

  Tworzywa sztuczne
  Przedsiębiorstwo oferuje półfabrykaty w postaci rur, wałków i płyt z wysoko gatunkowych technicznych tworzyw sztucznych oraz wyroby gotowe. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle budowy aparatury, maszyn pakujących i napełniających, motoryzacji, systemach przenośników transportowych, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, chemicznym, papierniczym i wielu innych. Dodatkowe informacje znajdziesz zaglądając na stronę.
 • Art Office

  Upominki reklamowe
  Firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie upominków i gadżetów reklamowych. Oferuje m.in.: kubki reklamowe, breloki, przybory do pisania, torby, ręczniki wizytowniki, parasole, tekstylia i wiele innych. Na stronie: pełna oferta, referencje, dane kontaktowe.
 • Zakład Produkcyjno-Handlowy COLMET

  Tworzywa sztuczne
  Strona firmy COLMET z Olkusza. W ofercie firmy znajdują się m.in. uszczelarskie płyty bezazbestowe, szczeliwa, sznury termoizolacyjne, węże, płyty i wykładziny gumowe. Pełną ofertę znajdziesz na stronie.


:: Plexiwarszawa- Obróbka Plexi ::

Nasza ocena:
Adres: http://plexiwarszawa.pl

Ulica: ul. Piłsudskiego 65a

Miasto: Radzymin
Kod: 05-250
NIP: 5242755880

Telefon:
Opis:

Szkło akrylowe, znane głównie, jako pleksa znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jest z powodzeniem wykorzystywane w reklamie, np. jako pylony, jak również kasetony reklamowe, w dekoracji, wyposażeniu wnętrz: półeczki łazienkowe, antyramy, witryny w szafach. PLEXI zajmuje się obróbką szkła akrylowego. W ofercie firmy znajdują się arkusze pleksi zróżnicowane pod względem koloru oraz stopnia przepuszczalności światła: bezbarwne, matowe, mleczne, dymione, czarne oraz kolorowe.