Podobne strony

 • GAMRAT S.A.

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka jest czołowym producentem systemów kanalizacyjnych, profili, wykładzin z tworzyw sztucznych. W asortymencie produktów także posiada rynny i wentylacje. Na serwerze obszerne informacje o działach produkcji, technologii i jakości.
 • Hurtownia Rur- Rurex

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo Wielobranźowe oferuje systemy rurowe stalowe oraz izolacje. Posiadają własny transport.
 • HEMETIN

  Materiały wykończeniowe
  Wykonawca specjalistycznych nawierzchni sportowych, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Na stronie wiele danych technicznych i realizacji, dokumentacja fotograficzna.
 • LENTEX

  Materiały wykończeniowe
  Zakład produkcji pokryć gumowych, folii, włóknin, membran, wykładzin i przetwarzania tworzyw sztucznych. Na stronach firmowych o programie produkcji, asortymencie, danych adresowych i aktualnościach.
 • Komfort S.A.

  Wyposażenie wnętrz
  Spółka sprzedaje różnorodne wykladziny domowe, obiektowe, dywany, tapety wielu producentów. W prezentacji internetowej oferta handlowa, porady, cenniki, wzornictwo i dane kontaktowe.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: interviol.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://interviol.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Szukasz pomysłu na aranżacje balkonu? Odwiedź sklep Interviol w Kołobrzegu i wybierz sztuczną trawę na balkon. Jest to praktyczne rozwiązanie – trwałe, odporne na zabrudzenia i żółknięcie. Sztuczna trawa wcale nie musi być szorstka i ostra. Wybierz idealną grubość runa do swoich potrzeb – od 20 do 52 mm. Wśród producentów, z którymi współpracujemy są m.in. Zakura. W sprzedaży mamy także m.in. wykładziny PCV i wykładziny dywanowe, panele podłogowe, płytki dywanowe, wycieraczki systemowe czy podłogi drewniane.