Podobne strony

 • Marek Szpinda

  S
  Angielskojęzyczna prywatna strona studenta architektury z Krakowa, Marka Szpindy. Zawiera jego szkice, zdjęcia, wizualizacje, projekty (CAD, MAX) oraz informacje o nim samym.
 • Balma - meble biurowe

  Meble biurowe
  Strona autoryzowanego przedstawiciela handlowego Fabryki Mebli Balma S.A. W ofercie znajdziesz meble biurowe, gabinetowe, pracownicze, szafy, lady recepcyjne, fotele itp. Na stronie zilustrowana zdjęciami oferta.
 • Wizualizacje

  Usługi architektoniczne
  Student architektury wykonuje wizualizacje do projektów architektonicznych. Przykładowe prace - na stronie.
 • Studio Reklamy Zakład & Corem System

  Druk, poligrafia
  Firma oferuje kompleksową obsługę reklamowo-marketingową, w tym m.in.: projektowanie graficzne i poligrafię, reklamę wizualną, multimedia, gadżety reklamowe oraz wizualizacje 3D. Strona prezentuje firmę i jej ofertę.
 • Excelo

  Marketing i pokrewne
  Agencja Marketingu Interaktywnego "Excelo" - prezentacje multimedialne ( w tym na CD), prezentacje interaktywne, prezentacje FLASH, multimedialne kursy e-learningowe, katalogi multimedialne, serwisy internetowe, system cms, strony www.


:: Wizualizacje architektoniczne i wizualizacje wnętrz ::

Nasza ocena:
Adres: http://meedo.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Meedo zajmuje się wizualizacjami 3D. Głównym celem jest opowiadanie historii poprzez obraz. Dlatego Meedo tworzy fotorealistyczne i angażujące widza wizualizacje architektoniczne i wizualizacje wnętrz. Prezentujemy pomysły i projekty, które nie zostały jeszcze zrealizowane. Przenosimy widza w przyszłość aby pokazać jak będzie wyglądał projekt lub produkt po jego realizacji.