Podobne strony

 • Arcanum - Dom Opieki Długoterminowej

  Pomoc chorym
  Oferta i lokalizacja zakładu opiekuńczego dla osób starszych i przewlekle chorych nie wymagających hospitalizacji. Zapewnia on domową atmosferę, posiłki sporządzane są pod kontrolą dietetyka i gastrologa. Przyjmuje głównie osoby leżące, po wylewach, paraliżach, wymagające pampersów itp. Zapewniona jest całodobowa wykwalifikowana opieka pielęgniarska.
 • Europ Assistance Polska Sp. z o.o

  Ubezpieczenia
  Jedna z filii Europ Assistance Holding. Firma przez całą dobę służy pomocą w zakresie: ratownictwa i pomocy medycznej, pomocy drogowej, porad i usług informacyjnych, opieki nad osobami starszymi i wymagającymi stałej opieki, pomocy w miejscu zamieszkania, obsługi osób oddelegowanych do pracy za granicą oraz innych usług zleconych przez klientów. Na stronie omówiono rodzaje świadczeń, ubezpieczenia, a także przedstawiono partnerów.
 • Agencja KAJTEK

  Inne
  Opiekunki do dzieci, osób starszych, pomoc domowa.
 • Baby Protection

  Inne
  Opiekunki do dzieci i osób starszych, pomoce domowe. Nianie i gosposie. Agencja opiekunek "Baby Protection".
 • Nursing Needs (UK) Ltd

  Pośrednictwo pracy
  Firma oferuje wiele miejsc pracy na stanowisku opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych w renomowanych domach opieki na terenie Wielkiej Brytanii.


:: Elderis - ośrodki rehabilitacyjne ::

Nasza ocena:
Adres: https://elderis.pl/

Ulica: Edwarda Dembowskiego 19/1

Miasto: Wrocław
Kod: 51-670
NIP: 8982227754

Telefon: 71 310 14 13
Opis:

Elderis to sieć centrów rehabilitacji oraz ośrodków opieki nad osobami chorymi i starszymi. W naszych ośrodkach dbamy o aktywność intelektualną oraz fizyczną osób starszych. Dla osób które są niesamodzielne, oferujemy całodobową opiekę. Nasze ośrodki znajdują się w Obornikach Śląskich, Szczawno Zdroju, Rościszowie, Ustroniu, Polanicy Zdrój oraz w Kołobrzegu.