Podobne strony

 • AERO Taxi

  Lotnictwo_cywilne
  Profesjonalna firma lotnicza oferująca swoje usługi w zakresie przewozu osób i towarów na dowolnej trasie europejskiej i krajowej.
 • Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Bytomiu S.A.

  Zakłady komunikacji
  Serwis internetowy Bytomskiego PKM S.A. Dzięki niemu dowiesz się dokąd możesz dojechać bytomskimi autobusami, którą linią pownieneś wybrać. Znajdziesz tu również rozkład jazdy autobusów oraz krótką historię przekształceń własnościowych jakie zaszły w zakładzie po 1990r.
 • P.T. Dana-Ustka

  Autobusy i PKS
  Witryna internetowa przedsiębiorstwa, które zajmuje się przewozami lokalnymi (własna linia komunikacyjna) oraz przewozami turystycznymi. Tabor firmy to w całości samochody skandynawskie marki Volvo i Scania. Na stronie zamieszczony jest obowiązujący rozkład jazdy.
 • PKS w Pile

  Autobusy i PKS
  Wizytówka internetowa przedsiębiorstwa PKS, którgo głównym przedmiotem działalności jest świadczenie usług w zakresie przewózu osób w komunikacji międzymiastowej. Ponadto firma wypożycza autokary na wycieczki krajowe i zagraniczne, prowadzi stację obsługi i myjnię samochodową, a także parking dla TIRów oraz stację paliw.
 • MZK w Gorzowie Wlkp.

  Zakłady komunikacji
  Oficjalna strona MZK z Gorzowa Wielkopolskiego. Znaleźć można na niej informacje o firmie (zarząd, tabor); daty z historii komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim; rozkłady jazdy autobusów i tramwajów; cennik biletów; komunikaty oraz wykaz świadczonych usług.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Chamelion Transfer ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.transfer.chamelion.pl/

Ulica: Aleja Pokoju 1A/15

Miasto: Mucharz
Kod: 31-548
NIP: 675-166-16-33

Telefon:
Opis:

Chamelion Transfer oferuje transfer lotniskowy, turystyczny, okazjonalny oraz transfer rzeczy wraz z bogatym wachlarzem usług concierge. Mimo że usługi transportowe świadczone są głównie na terenie Krakowa, możliwe jest zamówienie przewozu osób w każde miejsce w Polsce.