Podobne strony

 • P.P.H.U. LAMAR

  Akcesoria
  Zdjęcia produkowanych spoilerów dachowych, kabin sypialnych, podwyższeń kabin do samochodów ciężarowych.
 • Fiboss

  Kable
  Produkcja i kompletacja akcesoriów światłowodowych dla optycznych linii przesyłowych, urządzeń do pomiaru i montażu włókien światłowodowych, kable światłowodowe, adapterów i złącz.
 • Weidmuller

  Automatyka
  Projektuje, wytwarza, dostarcza oraz obsługuje rozwiązania połączeniowe z elementami biernymi i aktywnymi oraz inteligentnymi modułami. Działa na rynkach: automatyki przemysłowej, automatyzacji procesów technologicznych, automatyki budynków, automatyzacji w środkach transportu.
 • MS Elektronik

  Części i podzespoły elektroniczne
  MS Elektronik to dystrybutor podzespołów elektronicznych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i cennik produktów.
 • Scalak

  Części i podzespoły elektroniczne
  Serwis WWW firmy dystrybutora podzespołów elektronicznych - złącza w tym ak(ark), optoelektronika, elementy dyskretne, bierne i akcesoria dla firm i majsterkowiczów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Prefabrykator rozdzielnic elektrycznych, złączy kablowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.elbig.com.pl

Ulica: Nakielska 42/44

Miasto: Tarnowskie Góry
Kod: 42-600
NIP: 6451515324

Telefon: +323847040
Opis:

Specjalizujemy się w prefabrykacji rozdzielni elektrycznych niskiego napięcia. Oferowane przez nas rozdzielnice elektryczne wykonujemy pod zamówienie jak i posiadamy w swojej ofercie gotowe skrzynki. Jesteśmy profesjonalną firmą z długoletnim doświadczeniem. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ posiadamy własny park maszyn i możemy sprostać każdemu zleceniu w zakresie projektowania złącz kablowych.