Podobne strony

 • Przedsiebiorstwo Wielobranzowe Dragon

  Zachodnie
  Katalog oferowanych olejów silnikowych do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli, olejów przekładniowych i do rolnictwa. Także lista sprzedawanych części samochodowych.
 • Elsat S.C.

  RTV, video
  Sprzęt do obróbki sygnału wideo. Cyfrowe korektory sygnału, karty do edycji audio i wideo, digitizery, moduły efektów, karty teletekstu.
 • LIMA-THERM Sp. z o.o.

  Apartura pomiarowa
  Producent: aparatury kontrolno-pomiarowej do pomiaru wielkości nieelektrycznych, w tym szczególnie do przemysłowych pomiarów temperatury, przetworników i regulatorów, elektronicznych układów sterowania i regulacji, odlewów. Wykonuje usługi w zakresie obróbki mechanicznej.
 • Eko-Las

  Inne
  Targi gospodarki leśnej, przemysłu drzewnego i ochrony środowiska, połączone z programem pokazów maszyn i sprzętów pracujących w naturalnych warunkach terenowych Borów Tucholskich.
 • Targi Leśne

  Targi rolnicze i ogrodnicze
  Targi leśne odbywające się w Gołuchowie. Dotyczą: hodowli lasu, urządzeń do sortowania, obróbki drewna, łowiectwa i ochrony lasu przed pożarem i szkodnikami.


:: Frezowanie CNC ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.frezowanie-cnc.com.pl

Ulica: Nakielska 42/44

Miasto: Tarnowskie Góry
Kod: 42-600
NIP: 6451515324

Telefon: 323847014
Opis:

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obróbki materiałów poprzez frezowanie CNC za pomocą sterowanych numerycznie obrabiarek.
Frezowanie CNC oferujemy dla różnych gałęzi przemysłu, budownictwa, branży elektrotechnicznej, reklamowej, meblarskiej, sztukaterskiej, artystycznej i wielu innych, gdzie istnieje potrzeba precyzyjnej obróbki CNC.
Pracujemy na materiałach miękkich jak: mdf, pvc oraz innych tworzyw sztucznych, plexi, aluminium, sklejka oraz wszystkie materiały drewnopochodne.