Podobne strony

 • Medtur

  Biura podróży
  Na stronie zaprezentowano ofertę wypoczynkową biura Medtur, które organizuje imprezy turystyczne krajowe i zagraniczne, wycieczki objazdowe, wczasy pobytowe w hotelach, apartamentach, z dojazdem własnym lub zorganizowanym np. samolotem. Oferuje także sprzedaż biletów lotniczych oraz ubezpieczeń turystycznych. Ponadto możesz wybrać tutaj imprezę turystyczną firmy TUI typu last minute. Zajrzyj również do ofert sylwestrowych i zimowych (2001/2002). Zapoznaj się z bogatą ofertą firmy.
 • Warta

  Ubezpieczenia
  Warta powstała jesienią 1920 roku w Poznaniu. Intencją jej założycieli było stworzenie polskiej organizacji reasekuracyjnej. Teraźniejszość Towarzystwa to ustabilizowana i niekwestionowana druga pozycja wśród firm ubezpieczeniowych w Polsce. To wiarygodność finansowa, utrwalony wizerunek firmy opiekuńczej i godnej zaufania. TUiR Warta stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie potrzeby opracowuje indywidualne programy ubezpieczeń. Ubezpiecza każdego i wszystko. Zarówno przeciętnego Kowalskiego, jego dom, samochód, daczę, bagaż w podróży, komórkę itd., jak i biznesmena Kowalskiego, jego firmę i cały dobytek. Firma towarzyszy ludziom w "zdrowiu i w chorobie". Z tej witryny dowiemy się dokładnych informacji o ofercie Towarzystwa, jego historii czy aktualnych wiadomości.
 • Ubezpieczony.pl

  Serwisy ubezpieczeniowe
  Serwis informacyjny o ubezpieczeniach, zawiera informacje o ubezpieczeniach majątkowych, zdrowotnych, emerytalnych, turystycznych, na życie oraz aktualności z rynku ubezpieczeń w Polsce. Ponadto ubezpieczenia on-line.
 • Pasaż Finansowy - WP

  Ubezpieczenia
  Pasaż Finansowy jest miejscem, w którym możesz dokonywać zakupów wybranych produktów instytucji finansowych. Prezentowana oferta obejmuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe oraz ubezpieczenia na życie. Natomiast oferta bankowa obejmuje kredyty, pożyczki oraz możliwość założenia konta. Zakupy produktów finansowych mogą odbywać się w trybie on-line oraz off-line.
 • Serwis Ubezpieczeniowy - Wirtualna Polska

  Serwisy ubezpieczeniowe
  Po obszernym i pełnym pułapek rynku ubezpieczeń oprowadza poradnik Serwisu Ubezpieczeniowego, który wyjaśnia krok po krok jak się ubezpieczyć, podpowiada jak czytać OWU oraz informuje o prawach i obowiązkach ubezpieczonych. Serwis zawiera także część porównawczą, która pozwala nie tylko na łatwy przegląd oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych, ale umożliwia również ich porównanie, a zatem wybranie produktu najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Ostaniom część serwisu stanowią rady Rzecznika Ubezpieczonych, doniesienia z sal sądowych oraz słownik tematyczny.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Przewodnik Ubezpieczeniowy - Twoja Porównywarka Ubezpieczeń ::

Nasza ocena:
Adres: https://przewodnikubezpieczeniowy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Przygotowujemy ranking ubezpieczeń na życie, OC i AC, nieruchomości, dzięki nam wybierzesz polisę najbardziej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom, dostosowaną do Twoich możliwości finansowych. Pracują dla nas specjaliści doskonale orientujący się w branży ubezpieczeniowej, dlatego nasi Klienci są zadowoleni z wysokiej jakości usług.