Podobne strony

 • STARDREM Spółka z o.o.

  Wycena, kosztorysowanie
  Spółka poleca roboty dekarskie, termoizolacyjne, brukarskie, kosztorysowania i budowy domów. Także konstrukcje lekkie i stalowe. Na stronie adres ikontakt.
 • G&G

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiebiorstwo robót inżynieryjnych specjalizujace się w konstrukcjach żelbetowych w oparciu o szalunki systemowe oraz prefabrykowane konstrukcje stalowe. Zajmuje się tez posadzkami przemysłowymi i konstrukcjami aluminiowymi jak ściany kurtynowe i przeszklenia.
 • VEGA S.A.

  Schody, posadzki
  Spółka specjalizuje się w sprzedaży artykułów i usług wykończenia wnętrz oraz posadzkach przemysłowych polimerowych i poliuretanowych nawierzchniach sportowych. Na stronie oferta usług, referencje, dane finansowe, informacje o prowadzonych inwestycjach.
 • Sarzyna

  Tworzywa sztuczne
  Zakład produkuje tworzywa sztuczne epoksydowe, silikony, żywice i poliestry. W serwisie oferta laminatów i innych tworzyw konstrukcyjnych oraz wylewek posadzkowych. Na stronach omówienie poszczególnych linii produktów oraz informacje o spółkach partnerskich.
 • Export-Import Eugenisz Grześ

  Chemia budowlana
  Firma oferuje materiały budowlane, systemy dociepleń i zabudowy oraz posadzki przemysłowe. Na jej stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.


:: Posadzki przemysłowe Waluszek ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.waluszek.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 6521577254

Telefon:
Opis:

Strona internetowa firmy zajmującej się wykonywaniem posadzek przemysłowych oraz dekoracyjnych. Na stronie można znaleźć ofertę oraz galerię już wykonanych zleceń. Firma zajmuje się również naprawami oraz renowacją posadzek betonowych poprzez ich szlifowanie i polerowanie.