Podobne strony

 • Inside - Psychoterapia

  Psychiatria i psychologia
  Inside to zespół osób, które w sposób profesjonalny pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii, pedagogiki i psychiatrii.
 • Psychoterapia Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog, specjalista w dziedzinie trudnego wieku dojrzewania. Informacje czym jest psychoterapia psychodynamiczna, jakie zaburzenia leczę w gabinecie psychoterapii. Psychoterapia Wrocław - zapraszam do gabinetu
 • miedzyslowami.wroc.pl

  Medycyna i zdrowie
  Zaburzenia depresyjne, zaburzenia lękowe, zaburzenia maniakalne, problemy w kontaktami z innymi, problemy ze snem czy wychowawcze. Są to poważne problemy, z którymi część z nas musi sobie radzić i nie do końca umie. Dlatego pracownia psychoterapii Między Słowami we Wrocławiu oferuje specjalistyczna pomoc doświadczonych fachowców, którzy prowadzą różnego rodzaju warsztaty, zajęci i terapie dla osób z problemami lub tych, którzy w jakiś sposób potrzebują pomocy. Psychoterapie jest skuteczna.
 • Psycholog Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Psychoterapia daje nam okazje spojrzenia na dręczące nas problemy w kompletnie odmienny sposób. Psycholog w toku terapii ukazuje to, czego przedtem klient nie spostrzegał, a również skłania ku innemu spojrzeniu na to, czego w danej chwili doświadcza. Jeżeli doświadczasz smutku czy niepokoju, chciałbyś zrozumieć źródło swych niepowodzeń w kontaktach z innymi, nie wahaj się umówić na rozmowę z profesjonalistą. Gabinet psychoterapeuty Grzegorza Kurowskiego mieści się w ścisłym centrum Wrocławia.
 • Taisa Więznowska Wrocław psychoterapia

  Medycyna i zdrowie
  We Wrocławiu mieści się gabinet psychologiczny prowadzony przez doświadczonego, certyfikowanego psychoterapeutę- Taisę Więznowską. Mam duże doświadczenie w stosowaniu terapii w różnych przypadkach. Wszyscy moi Klienci mogą liczyć na moje zaangażowanie i indywidualne traktowanie. Podstawą skutecznej terapii jest zaufanie między osobą potrzebującą pomocy a psychoterapeutą, dlatego dbam o to, żeby w moim gabinecie każdy mógł poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Zapraszam na stronę internetową, na której mieści się więcej informacji oraz pełna propozycja.


:: Psychoterapeuta Dr Wioletta Aumer ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.aumerpsychoterapia.wroclaw.pl

Ulica: aleja Hallera 3/4

Miasto: Wrocław
Kod: 53-319
NIP:

Telefon: 609 822 532
Opis:

Psychoterapeuta dr Aumer to specjalista w swojej branży. Dzięki sesjom terapeutycznym z jej udziałem możesz osiągnąć spokój wewnętrzny, uporać się z depresją, lękami oraz nerwicami. Jej wiedza oraz doświadczenie zawodowe pozwoliło wesprzeć wiele par borykających się z problemami małżeńskimi. Każda sesja to nowe doznania, możliwość głębszego poznania samego siebie. Sprawdź i oceń sam!