Podobne strony

 • Toi-Toi Polska

  Utrzymanie czystości
  Działająca w całym kraju firma Toi-Toi dysponuje tysiącami kabin oraz specjalistycznym sprzętem do utrzymywania czystości w toaletach. Witryna internetowa firmy zawiera pełny wykaz oddziałów, listę produktów, cennik oraz informacje o serwisie.
 • Clod sp. z o.o.

  Inne
  Strona firmy zajmującej sie wynajmem ekologicznych toalet przenośnych, serwisem, wywozem nieczystości. Firma obsługuje imprezy masowe, festyny, koncerty, budowy.
 • PIXI kontenery budowlane Lublin

  Ekonomia
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy PIXI, której siedziba znajduje się w Lublinie. Działamy na rynku od 2005 roku zajmując się wynajmem toalet przenośnych, kontenerów budowlanych oraz ogrodzeń tymczasowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również kontenery i zsypy na gruz, przenośne stacje paliw, umywalki, panele czy inne produkty. Zapewniamy kompleksową obsługę a oprócz tego różnorodne formy wynajmu. Naszym Klientami są firmy budowlane, punkty gastronomiczne, organizatorzy imprez plenerowych czy sportowych czy też właściciele parków, kąpielisk i parkingów. Więcej informacji na naszej witrynie.
 • Oktobiz: pojemniki na wodę i toalety przenośne

  Dom i wnętrza
  Na stronie internetowej Oktobiz.pl jest duża ilość pojemników na odpady, zbiorników dla wody, toalet przenośnych i wiele innych produktów dla ogrodu i ulicy. Nasza firma znajduje się w Krakowie. Dostawa na terenie Polski. Przy zamówieniu hurtowym dajemy dobrzy rabat.
 • oktobiz.pl

  Sklepy internetowe
  Toalety przenośne można wykorzystać w wielu miejscach. Są one potrzebne bardzo często podczas dużych imprez na świeżym powietrzu. W takich sytuacjach są właściwie niezbędne. Toalety przenośne można kupić lub wypożyczyć do określonego użytku na pewien czas. Toalety powinny zostać ustawione na solidnym gruncie.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Toalety przenośne ::

Nasza ocena:
Adres: https://toaletyprzenosne24.pl/

Ulica:

Miasto: Krzywda
Kod:
NIP:

Telefon: 534 795 606Kategorie:

Opis:

Model standardowy lub z pisuarem - w toiletSystem dokonają Państwo właściwego wyboru toalet przenośnych, które idealnie nadają się na organizację różnego rodzaju imprez, podczas akcji budowlanych, czy na zwykłej działce. Kabiny te charakteryzuje wykonanie tylko z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących szybkie i łatwe czyszczenie. Każda toaleta jest przestronna i komfortowa, a producent dokłada wszelkich starań, aby stale spełniać wszystkie wymogi sanitarne.