Podobne strony

 • Strzyżenie psów - Poznań

  Psy
  Oferuję strzyżenie psów zarówno na wystawy, jak również dla komfortu pupila. Psy przygotowywane są zgodnie ze standardami wzorca FCI dla danej rasy, lub stosownie do życzeń właściciela.
 • Salon Pielęgnacji Psów Psi Czar

  Zwierzęta
  Psi fryzjer, salon pielęgnacji psów, strzyżenie psów, grooming, trymowanie, zabiegi pielęgnacyjne psów, psi fryzjer Warszawa Saska Kępa, salon psi Warszawa Praga, kąpiele psów, pielęgnacja psów
 • Let's Dog! Pozytywne Szkolenie Psów

  Zwierzęta
  Jeśli chcesz poprawić relację ze swoim psem, nauczyć go posłuszeństwa, lepiej go rozumieć i mieć bezproblemowego psa w mieście, to zapraszam do Let's Dog!
 • Odzież dla psów

  Zwierzęta
  DoggyHouse to sklep internetowy, w którym mogą Państwo znaleźć ogromny wybór wysokiej jakości odzieży dla psów. W ofercie między innymi ubrania dla yorków, kurtki, buty i kombinezony.
 • Dog & Chic - Fryzjer dla Psów Szczecin

  Zwierzęta
  Zapraszamy na stronę salonu psiej urody prowadzonego przez hodowców psów rasowych. oferujemy profesjonalne usługi takie jak: strzyżenie, trymowanie, rozczesywanie i kąpiele. Stylizujemy fryzurki zgodnie z oczekiwaniami właściciela zawsze dbając o właściwe proporcje i staranne wykończenie psiej fryzurki. Dbamy o Twojego pupila co najmniej tak samo dobrze jak Ty :)


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: merdanieczesanie.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://merdanieczesanie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Dbałość o sierść Twojego psa nie jest jedynym elementem, o który trzeba zadbać, aby był on zdrowy i czysty. Salon dla psów Merdanie i czesanie dba o Twojego psiaka w całości! Zaczynamy od kąpieli, by następnie wyczyścić uszka i pozbyć się pazurków. Dopiero później fryzjer dla psów zajmuje się odpowiednio jego sierścią lub włosami w zależności od rasy psa. Może on zostać obcięty, wyczesany lub poddany zabiegowi trymowania. Odwiedź już dziś stronę internetową salonu i dowiedz się więcej o tym jak