Podobne strony

 • Dr n. med. Stefania Michowicz

  Lekarze, gabinety
  Wrocławska specjalistka chorób zakaźnych i pediatra prezentuje swoje doświadczenie zawodowe (były ordynator oddziału chorób pasożytniczych i tropikalnych w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym, zajęcia dydaktyczne w północnej Afryce), zainteresowania - choroby infekcyjne, zakaźne: salmonellozy, leptospiroza, neuroinfekcje; tłumaczenia literatury medycznej z francuskiego i niemieckiego.
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.
 • Revita

  Sprzęt medyczny
  Revita oferuje swoim klientom zmiennociśnieniowe systemy przeciwodleżynowe wraz z wyposażeniem. Współpracuje z hospicjami, oddziałami klinicznymi i szpitalnymi na terenie całego kraju. Na stronie charakterystyka produktów oraz ich cennik.
 • SANO FARM

  Ortopedia
  Strona, na której znajdziesz ofertę dotyczącą sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego, usług lekarskich, medycyny naturalnej, a także usług rehabilitacyjnych.
 • REAL

  Sprzęt medyczny
  Firma sprzedaje sprzęt medyczny na odleżyny (materace przeciwodleżynowe) i obrzęki limfatyczne oraz dopplerowskie urządzenia diagnostyczne.


:: Zagojeni.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://zagojeni.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zagojeni.pl to praktyczne medyczne porady dla zwykłych ludzi. Artykuły na tematy ran, skaleczeń, oprzeń, odleżyn i wiele, wiele innych urazów opisane są językiem prostym i zrozumiałym dla każdego. Dzięki nam dowiesz się między innymi o stłuczeniach, krwiakach i zakażeniach. Stosując nasze porady nie musisz się już więcej bać o zdrowie!