Podobne strony

 • BiG TOR S.C.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Spółka dostarcza bram wjazdowych. Na stronie podaje informacje techniczne, dane adresowe oraz ankietę dla użytkownika.
 • DISPACT

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Firma oferuje automatykę i akcesoria do bram, bramy i ogrodzenia, urządzenia parkingowe, artykuły motoryzacyjne, okna PCV.
 • Nice Polska Sp. z o.o.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Strona firmy od lat dostarczającej asortyment automatów do bram wjazdowych, garażowych, segmentowych i szlabanów, a także sterowań radiowych, urządzeń zabezpieczających fotokomórki, lamp ostrzegawczych i systemów kontroli dostępu. Nowością w ofercie firmy są silniki do rolet, żaluzji i markiz. Na stronie m.in. historia firmy, katalog produktów i cennik.
 • Beninca

  Automatyka
  Firma oferuje systemy automatyki do bram wjazdowych, drzwi, krat i okien, systemy parkingowe i szlabany oraz systemy kontroli dostępu, zabezpieczeń i sygnalizacji. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie i dane kontaktowe.
 • Apus

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Sprzedaż, montaż, instalacja, naprawa i serwis: szlabanów, domofonów, wideodomofonów, bram, automatyki. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofertę i formularz z zapytaniem ofertowym.


:: Bramy i ogrodzenia metalowe Kraków – Metalfence.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.metalfence.pl

Ulica: Biskupice 114

Miasto: Biskupice
Kod: 32-020
NIP: 6831975546

Telefon:
Opis:

Firma wykonuje usługi z zakresu kowalstwa, ślusarstwa i metaloplastyki związane z produkcją bram wjazdowych i przęseł ogrodzeniowych. Wiele różnorodnych wzorów od tradycyjnych po nowoczesne. Elementy zabezpieczone antykorozyjne cynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Firma oferuje dostawę i montaż klientom z Krakowa i okolic. Pisemna gwarancją na wszystkie wyroby.