Podobne strony

 • Zakład usługowo-handlowy Piotr Pogan

  Gabinety odnowy biologicznej
  Zakład oferuje usługi w zakresie: masażu klasycznego i leczniczego, sprzedaży produktów skórzano-gorczycowych oraz dystrybucji kosmetyków z wyciągami homeopatycznymi. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o oferowanych usługach.
 • Centrum Szkoleniowe HEROS - kursy masażu, szkolenia językowe

  Kursy zawodowe
  Zawodowe kursy masażu zdrowotnego uprawniające do prowadzenia działalności, kursy językowe (przyśpieszone i w trybie semestralnym), szkolenia specjalistyczne dla kadr kierowniczych i managerskich w tym NLP oraz wykłady z medycyny niekonwencjonalnej. Szczegóły - na stronie.
 • Studio Kosmetyczne "Lucyna"

  Salony kosmetyczne
  Oferta usług kosmetyczno-fryzjerskich skierniewickiego gabinetu kosmetycznego oraz informacje o jego właścicielce.
 • Eldorado

  Salony kosmetyczne
  Salon urody oferuje: manicure, pedicure, przedłużanie i zagęszczanie włosów.
 • Cosmedica - Studio Urody

  Salony kosmetyczne
  Nowoczesne i tradycyjne zabiegi kosmetyczne: odchudzanie (Proslim Gold), pielęgnacja i regeneracja skóry (Futur-tec), kosmetyki pielęgnacyje, kosmetyki do solarium, solarium 200 W, masaż, manicure, tipsy.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Masaz-Szczecin.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://masaz-szczecin.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Poszukiwania idealnego salonu masażu na terenie Szczecina można już uznać za zakończone. Wszystko dlatego, że gabinet masażu Masaz-Szczecin.pl ma wiele lat doświadczenia w zakresie właśnie masażu. Oferujemy między innymi masaże sportowe, masaże relaksacyjne, masaże klasyczne, czy też masaże sportowe. Jeśli zatem poszukujesz specjalistów najwyższej klasy, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Masaz-Szczecin.pl. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne szczegóły dotyczące naszej oferty. Zapras