Podobne strony

 • pedisystem.pl

  Firmy wg branży
  Nasze wycieraczki i maty wejściowe mają bardzo elegancki wygląd. Są oczywiście dostępne w dowolnym wymiarze oraz kształcie, posiadamy różnorodność wykończeń (dywanowa, szczotkowa, winylowa), bogatą kolorystykę, oraz możliwość montażu we wnęce lub na powierzchni. Nasze wycieraczki i maty wejściowe są proste w użytkowaniu, łatwo i szybko można je zamontować jak i wyczyścić, czy też nawet wymienić wklady. Nasza trwała aluminiowa konstrukcja jest dostępna w 5 modelach: C/S Pedimat, Pedimat C i wie
 • Evergrip

  Firmy wg branży
  Produkujemy wysokiej jakości powierzchnie i maty antypoślizgowe. Dynamiczny rozwój firmy działającej od 2001 roku pozwala zdobywać nowe rynki w Europie i umacniać swoją pozycję w Wielkiej Brytanii, gdzie w 2003 roku Evergrip zasłynęła wprowadzeniem rewolucyjnych zmian w kolei, wymieniając stare powierzchnie dworców i peronów na nowoczesne systemy antypoślizgowe oparte na technologii specjalnej żywicy wzmacnianej włóknem szklanym.
 • CWS-Boco - odzież robocza

  Firmy wg branży
  CWS-boco Polska to firma oferująca kompleksowe wsparcie w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, urządzeń higienicznych oraz tekstylnych mat wejściowych. Na rynku istniejemy już od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć system wynajmu i serwisu produktów, który pozwala zoptymalizować koszty a także zapewnia wygodę, korzyści operacyjne i profesjonalne wsparcie. Nieustannie podnosimy nasze standardy dążąc do utrzymania pozycji lidera na rynku.
 • wycieraczki aluminiowe

  Firmy wg branży
  Alumatex to firma która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wycieraczek systemowych oraz mat podłogowych. Cieszy się ona dużą popularnością jak również zainteresowaniem. Swoją działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 2005 roku zdobywając grono zaufanych i zadowolonych klientów. Jej maty utrzymują czystość w szkołach, na uniwersytetach, w biurowcach, szpitalach, centrach handlowych, placówkach kulturalnych i sportowych i innych.
 • Nakładki antypoślizgowe

  Firmy wg branży
  Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest bardzo ważną rzeczą dlatego też warto by się zaopatrzyć w produkty dzięki, którym te bezpieczeństwo będzie można podnieść. Mowa tutaj jest na przykład o sprzedawanych przez nas produktach bezpiecznego dostępu, takich jak powierzchnie antypoślizgowe. Istniejemy już przeszło 7 lat na rynku i mamy wielu stałych odbiorców do których możesz dołączyć i ty.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: bergline.pl - Bergline ::

Nasza ocena:
Adres: http://bergline.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zespół specjalistów oferujący najwyższej jakości rozwiązania zapewniające czystość oraz higienę w zakładach pracy i miejscach użytku publicznego. Firma jest oficjalny dystrybutorem marek, takich jak: NOTRAX, CWS-BOCO i KlEEN-TEX. Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.