Podobne strony

 • Spółdzielnia Pracy Inwalidów "INSPOL"

  Spółdzielnie inwalidów
  Spółdzielnia ma profil wielobranżowy i faktycznie jej działania mają szeroki zakres. Prowadzą sklep i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, naprawę maszyn biurowych, zakład teletechniki - konserwacje i instalacje urządzeń telefonicznych, zakład elektromechaniczny, szyldy, reklamy, znaki drogowe, artykuły biurowe, druki, zakład grawerski, przychodnie lekarzy specjalistów.
 • Krakowski Serwis Medyczny ZDROWIE

  Serwisy informacyjne
  Medycyna w Internecie. Informator o usługach medycznych, sympozjach i kursach medycznych, kalendarium zjazdów naukowych, sklep ze sprzętem medycznym, baza danych adresowych, konta pocztowe i strony www dla lekarzy.
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.
 • Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne - Oddział Małopolski

  Organizacje medyczne
  Strona Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Taumatologicznego Oddział Małopolski. W serwisie znajdziecie informacje o kształceniu, konferencjach, specjalizacjach, zebraniach naukowych, szpitalach, historii, prawie medycznym oraz wiele odnośników do stron poświęconych ortopedii.
 • LFC Sp. z o.o. - Wszczepy Ortopedyczne

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Strona należy do polskiego producenta wszczepów ortopedycznych. Znajdziesz tu informacje o działalności firmy oraz polskiej grupie Dero, a także katalog oferowanych produktów.


:: Orteza, stabilizator stawu skokowego - MedReha ::

Opis:

MedReha - sklep medyczny online
Specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Posiadamy asortyment niezbędny w leczeniu i powrocie do zdrowia.
Niezależnie od tego, czy potrzebna jest orteza na kolano, trójnóg rehabilitacyjny czy np. stabilizator stawu skokowego lub wiele innych produktów, u nas zawsze można zaopatrzyć się w funkcjonalne i wysokiej jakości produkty. Zapraszamy do zakupów!
https://sklep.medreha.pl/