Podobne strony

 • Pomoc psychiatryczna

  Medycyna i zdrowie
  Psychiatra to wyspecjalizowany lekarz, który pomaga osobom z zaburzeniami natury psychicznej i psychologicznej dzięki rozmowie i terapiom. W dzisiejszych czasach biorąc pod uwagę tempo życia i otaczająca rzeczywistość coraz więcej osób potrzebuje pomocy specjalisty. Taką pomoc można otrzymać u psychiatry w Solcu Kujawskim lub Bydgoszczy u psychiatry Małgorzaty Kuźmińskiej. Pomoc w leczeniu takich chorób jak zaburzenia depresyjne, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, dolegliwości związan
 • Psychoterapia Bydgoszcz

  Medycyna i zdrowie
  Szukasz pomocy psychologicznej, jednak obawiasz się, że nie zostaniesz odpowiednio zrozumiany? Wydaje Ci się, że Twoje życie nagle runęło, a Ciebie przytłoczyła ogromna depresja i lęki? Po wpisaniu do wyszukiwarki hasła psychoterapeuta Bydgoszcz ukaże się Twoim oczom oferta profesjonalnego gabinetu terapeutycznego, do którego serdecznie zapraszamy. Podejmujemy się kompleksowego leczenia wszelkich nerwic, depresji.
 • Vident NZOZ Stomatolog Bydgoszcz

  Firmy wg branży
  Znajdująca się w Bydgoszczy klinika Wident zapewnia swoim Klientom kompleksową opiekę lekarską. Znajdują się tu gabinety lekarzy o różnych specjalizacjach, w tym stomatologa, ginekologa, kardiologa, laryngologa, neurologa czy ortopedy. Mogą tu Państwo skorzystać także z porady diabetologicznej, okulistycznej czy psychologicznej. Klinika zaopatrzona jest w wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt, dzięki jakiemu mogą być tu wykonywane zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, twarzowo-szczękowej i estetycznej. Na stronie internetowej umieszczony jest pełen zakres usług Kliniki.
 • BRABEC psychoterapia brabec bydgoszcz

  Medycyna i zdrowie
  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu propozycję działalności gabinetu psychoterapii prowadzonego przez Magdalenę Brabec. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu psychoterapii indywidualnej, dla par, dzieci albo młodzieży, leczenie stresu, zaburzeń psychosomatycznych, uzależnień, zaburzeń lękowych lub osobowości jak również pomoc i wsparcie w przypadku problemów rodzinnych,emocjonalnych, ogromnego stresu czy innych.
 • AWIMED psychiatra Bydgoszcz

  Firmy wg branży
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Medycznego Awimed z Bydgoszczy. W naszej nowoczesnej oraz profesjonalnej placówce skorzystać Państwo mogą z konsultacji lekarzy specjalistów: pediatry, kardiologa, alergologa, protetyka słuchu, urologa, ginekologa-położnika, endokrynologa, diabetologa, internisty, radiologa, chirurga-onkologa, psychiatry, dermatologa, neurologa, psychologa czy też laryngologa. Dysponujemy bogatym zapleczem diagnostycznym oraz wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i życzliwą atmosferę. Szczegóły dostępne na stronie.


:: Psychiatra Solec Kujawski - Family Med ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.family-med.pl

Ulica: Powstańców 7A

Miasto: Solec Kujawski
Kod: 86-050
NIP: 9532218460

Telefon: 695330370
Opis:

Psychiatra, psychoterapeuta, seksuolog Family-Med zaprasza na wizyty domowe, konsultacje psychiatryczne w swoim gabinecie, możliwa także skuteczna psychoterapia. Swoich Pacjentów przyjmujemy w Bydgoszczy i Solcu Kujawskim. Jeżeli czujecie, że jest Wam potrzebne wsparcie w życiu, dzięki czemu uda Wam się wyjść na prostą, to koniecznie musicie umówić się z nami na spotkanie. Zaburzenia lękowe, leczenie depresji, bezsenności, schizofrenii - to nasze specjalizacje. Zawsze możecie liczyć na wsparcie