Podobne strony

 • Kremacje Wrocław

  Firmy wg branży
  Zakład pogrzebowy Amen działa od 1949 roku, od ponad 60 lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Zajmuje się przewozem zmarłych, załatwia rezerwacje terminów pogrzebów na cmentarzach oraz formalności USC - akty zgonu i ZUS - zasiłki pogrzebowe. Zakład Amen organizuje pochówki tradycyjne i kremacje, obsługuje ceremonie pogrzebowe (wraz z oprawą muzyczną a dla pogrzebów świeckich - mistrz ceremoniału świeckiego), kredytuje koszty pogrzebów w ramach zasiłku ZUS.
 • ul. Osobowicka 59a

  Firmy wg branży
  Zakład Pogrzebowy Adoria wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swych klientów i nieprzerwanie poszerza własną ofertę. Firma zajmuje się przewozem zwłok na terenie całego kraju oraz Europy. Organizowane przez jej pracowników uroczystości funeralne mają przeróżny styl i stopień sformalizowania. Przedkładane przez zakład rozwiązania są dopasowane do możliwości i oczekiwań klientów. Aby gruntownie poznać wielkość świadczonych przez firmę usług oraz oferowanych przyborów żałobnych, powinno się odwiedzić stronę internetową:
 • ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA WROCŁAW dom pogrzebowy wrocław

  Firmy wg branży
  Znajdujący się we Wrocławiu zakład pogrzebowy Witwicka świadczy całościowe usługi pogrzebowe od ponad czterdziestu lat. Przez ten czas pozyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. Zajmujemy się przewożeniem zwłok na terenie kraju i poza nim. Zapewniamy właściwą dokumentację przewozową i załatwiamy wszelkie formalności z nią powiązane. Prowadzimy produkcję i sprzedaż trumien. Organizujemy pogrzeby tradycyjne wraz z pomocą w przygotowaniu ceremonii i doborem trumny oraz zakupieniem kwiatów oraz wzniesieniem nagrobka. Służymy też pomocą w przypadku wyboru kremacji. Szczegółowa oferta dostępna na witrynie.
 • BOŻENA WITWICKA zasiłek pogrzebowy wrocław

  Firmy wg branży
  Usługi Pogrzebowe Witwicka z siedzibą we Wrocławiu zapewniają kompleksową organizację pogrzebów, w tym bezgotówkowych oraz załatwianie wszelkich formalności związanych z uroczystością za klienta. Świadczymy rozległy wachlarz usług - od wyrobów trumien, po transport zwłok, ich przechowywanie w chłodni, kremację oraz przygotowanie do pogrzebu, po dostarczanie wieńców, wiązanek, tabliczek. Zajmujemy się pełną obsługą ceremonii pogrzebowej w tym oprawą muzyczną oraz podziękowaniami dla rodziny po jej zakończeniu. Zapewniamy profesjonalizm oraz fachową oraz rzetelną obsługę. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej.
 • ANUBIS przewóz zwłok wrocław

  Firmy wg branży
  Propozycja Zakładu Usług Pogrzebowych Anubis obejmuje kompleksowe usługi. Wystarczy kontakt z naszym biurem we Wrocławiu, abyśmy zajęli się wszystkimi formalnościami połączonymi z odejściem bliskiej osoby. Zajmujemy się przewozem zwłok w kraju i za granicą, Mamy także flotę przystosowaną do konduktów pogrzebowych - limuzyny, busy, autokary. W porozumieniu z cmentarzami organizujemy ceremonie pogrzebowe. Przeprowadzamy kremacje i ekshumacje zwłok. Mamy wszelkie uprawnienia oraz zezwolenia do wykonywania tych zadań. Pomagamy też w załatwianiu formalności we właściwych instytucjach państwowych. Więcej o nas na stronie internetowej.


:: Usługi Pogrzebowe Wrocław OLIMP ::

Nasza ocena:
Adres: https://zakladpogrzebowyolimp.pl/

Ulica: ul. Wolności 25a

Miasto: Strzelin
Kod: 57-100
NIP:

Telefon: 570 43 44 88
Opis:

Profesjonalny zakład pogrzebowy OLIMP zajmujący się organizacją pogrzebów i wszystkiego, co jest z nimi związane. Taktowni pracownicy i najwyższy poziom obsługi. Tu zorganizujesz pogrzeb tradycyjny, urnowy z kremacją, a także pogrzebanie bliskich w grobowcu rodzinnym. Załatwisz wszystkie formalności z dyrekcją cmentarza, dograsz wszystkie szczegóły i dokumenty potrzebne do wypłaty świadczenia z ZUS. Wybierzesz trumnę, nagrobek, a także tekst, który ma być na nim zaprezentowany. Profesjonalne usł