Podobne strony

 • Szkoła Jazdy Subaru

  Prawo jazdy
  Witryna internetowa prezentująca Szkołę Jazdy Subaru, której przedmiotem działalności jest prowadzenie kursów doskonalenia techniki jazdy, w tym imprezy integracyjne na terenie całego kraju. Oferowany program kursu został opracowany wspólnie z Krzysztofem Hołowczycem. Na stronie zamieszczona jest aktualna oferta szkoły oraz galeria zdjęć.
 • 1 PRAWO JAZDY

  Prawo jazdy
  Witryna internetowa Trójmiejskiej Szkoły Kierowców, na której zamieszczone są informacje o kursach prawa jazdy oraz szkoleniach doskonalących technikę prowadzenia samochodou. Na stronie znaleźć można także porady dotyczące egzaminów, wykaz kategorii prawa jazdy, aktualny kodeks drogowy i wiele innych.
 • Szelan

  Prawo
  Strona ta dedykowana jest osobom (pieszym i kierowcom), które chciały by poszerzyć swoją wiedzę o przepisach Ruchu Drogowego.
 • SJS - Szkoła Jazdy Subaru

  Inne
  Strona firmy zajmującej się szkoleniami dla kierowców, treningiem bezpiecznej jazdy oraz doskonaleniem techniki jazdy. SJS specjalizuje się również w organizacji imprez integracyjnych. Oferta usług obejmuje: opracowywanie i realizację zarówno szkoleń jak i imprez integracyjnych w szerokim zakresie na terenie całego kraju.
 • Auto-Perfekt

  Prawo jazdy
  Strona warszawskiego ośrodka szkolenia kierowców oferującego kursy w ramach szkolenia podstawowego i dodatkowego. Znajdziesz na niej informacje na temat ośrodka i prowadzonych zajęć.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Doskonalenie techniki jazdy terenowej - expertdrivingacademy ::

Nasza ocena:
Adres: http://expertdrivingacademy.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Expert Driving Academy to szkoła jazdy, która proponuje Państwu doskonalenie techniki jazdy w terenie różnymi kategoriami samochodów. Od samochodów terenowych poniżej 3,5 tony do samochodów ciężarowych. Szkolenia skierowane są do firm i służba specjalnych ale do kontaktu zapraszamy wszystkich chętnych.