Podobne strony

 • Tajgun

  Zabawki
  Artykuły militarne i akcesoria obronne. Dystrybucja pistoletów i karabinów na kulki, paintball i inne. Organizacja profesjonalnych pokazów fajerwerków.
 • guns.com.pl

  Uzbrojenie
  Strona poświęcona jest broni pneumatycznej. Znajdziesz tutaj opisy i testy różnych typów i odmian broni oraz akcesoriów. Ponadto witryna zawiera przegląd konkurensji strzeleckich, a także duży dział poświęcony nożom.
 • BRON.PL

  Uzbrojenie
  Serwis poświęcony wszelakiego rodzaju broni. Jest tu broń palna, broń gazowa, broń sportowa, wiatrówki, aktualne wiadomości z branży obronnej, paralizatory, gazy, alarmy osobiste i porady. Ponadto w skład serwisu wchodzi sklep internetowy, który prowadzi sprzedaż wysyłkową.
 • Szansa - Świat noży

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Hurtownia noży oraz akcesoriów turystycznych i myśliwskich. Poza towarami które możesz zamówić na stronie (m.in. kompasy, lornetki, wiatrówki) znajdziesz tu informacje o firmie i jej przedstawicielach.
 • Sprzęt turystyczny

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Sklep internetowy ze sprzętem turystycznym - wyposażenie turysty i podróżnika, lodówki turystyczne, lornetki, plecaki, pokrowce, termosy, program partnerski.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: KralArms wiatrówki powyżej 17J ::

Nasza ocena:
Adres: www.kralarms.pl

Ulica:

Miasto: Rypin
Kod: 87-100
NIP:

Telefon:
Opis:

Witamy w sklepie internetowym z karabinkami Kral Arms Polska. Pistolety pneumatyczne producenta KRAL ARMS to solidnie wykonane, mocne i niezawodne wiatrówki PCP.
Największym sklepie sprzedajemy wiatrówki o mocy do 17J i mocne karabinki pneumatyczne o mocy powyżej 17J przeznaczone do polowań. Polskie prawo, wiatrówek o energii pocisku poniżej 17 J nie traktuje jako broń .Wiatrówki o mocy powyżej 17J (FAC – Fire Arms Certificate) wymagają rejestracji, nie posiadają żadnych ograniczeń mocy.