Podobne strony

 • Zakłady Metalowe Pilzno

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo produkuje zawory kulowe do wody i zawory chłodnicze do urządzeń freonowych i amoniakalnych. W witrynie program produkcji oraz informacje o zastosowaniu detali.
 • WAFAPOMP

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Fabryka pomp i armatury produkuje pompy wirowe i specjalistyczną armaturę oraz przeponowe naczynia zbiorcze. Zaplecze techniczne tworzą odlewnie metali, biura konstrukcyjne oraz zakłady montażowe. W witrynie prezentacja programu produkcyjnego, danych technicznych oraz cennik.
 • WOLZ

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Zakład hydrauliki siłowej oferuje elementy złączne, złącza sprzęgłowe, armaturę przewodową, zawory zwrotne i kulowe, złącza śrubowe wykonywane w różnych programach :metrycznych i calowych oraz surowców. Na stronach opisy techniczne oraz zdjęcia.
 • Kelvin Sp. z o.o.

  Składy budowlane
  Spółka zaopatruje rynek budowlany w osprzęt elektrotechniczny, cieplny oraz systemy rurociągów. W ofercie przedsiębiorstwa zawory kulowe, przepustnice, płytowe wymienniki ciepła, liczniki ciepła, systemy rurociągów ze stali i preizolowane. W ofercie szczególowe informacje o produktach, doradztwo techniczne, referencje.
 • MEGA REM

  Eko-biznes
  Firma projektuje i montuje oczyszczalnie scieków, prowadzi remonty w branży elektrycznej i mechanicznej w szczególności kotłów parowych i wodnych. Także armatury przemysłowej, rurociągów, suwnic i pozostałych urządzeń dźwignicowych..


:: www.klimatech.net.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.klimatech.net.pl


Opis:

Sprzedaż armatury przemysłowej marki ARI-ARMATUREN oferuje firma KLIMATECH z Wrocławia. Jesteśmy przedstawicielem tego producenta na terenie Polski, a w naszej ofercie znajdują Państwo szeroki wybór zaworów (parowe, regulacyjne, redukcyjne, bezpieczeństwa), odwadniaczy (pływakowe, termostatyczne, bimetaliczne i inne), przepustnic, regulatorów ciśnienia i wielu innych wyrobów. Wszystkie mają szerokie zastosowanie m. in. w przemyśle mleczarskim, mięsnym czy petrochemicznym. Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż akcesoriów do kolektorów kondensatu i pary. Zapraszamy do kontaktu!