Podobne strony

 • Obróbka metali

  Ekonomia
  Oferujemy szeroki wachlarz usług tokarskich – możesz zlecić nam wykonanie przedmiotów o dużych gabarytach, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi jakość wykonania nie pozostawi nic do życzenia! Kadra firmy złożona jest z pracowników o sporym bagażu doświadczenia w tej gałęzi przemysłu. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi? Świadczymy je w sposób kompleksowy a dzieki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia każdy nasz klient staje się tym wyjątkowym. Do zobaczenia!
 • Stalmex - usługi ślusarskie

  Ekonomia
  Obróbka metali w technologii CNC to jedna z usług, którymi zajmuje się ceniona w swojej branży firma Stalmex-Kalisz. Dzięki nowoczesnym maszynom sterowanym komputerowo jesteśmy w stanie precyzyjnie sfinalizować każdy projekt klienta. W razie wątpliwości nasi odpowiednio wykształceni i doświadczeni pracownicy pomagają szczegółowo określić parametry danego fragmentu metalowego. Podejmujemy się też wykonywania usług ślusarskich i spawalniczych.
 • nCNC - precyzyjna obróbka metali

  Inne
  Obróbka skrawaniem CNC, frezowanie CNC, toczenie CNC, cięcie laserem – tego typu usługi świadczone są przez firmę nCNC z Chojnowa. Firmę tą tworzą specjaliści w dziedzinie obróbki metali i tworzyw sztucznych przy użyciu bardzo zaawansowanych maszyn CNC. Maszyny, jakimi dysponujemy dają nam możliwość wykonywania bardzo dokładnych procesów obróbkowych, dzięki którym nasze usługi zyskały ogromny szacunek na rynku i popularność. Aby zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, odwiedź jej stronę www.
 • Mettec

  Firmy wg branży
  Firma Mettec z Tczewa specjalizuje się w precyzyjnej obróbce metali z wykorzystaniem technologii CNC. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu wydajnych i dokładnych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem. Nasza szeroka oferta obejmuje m. in. frezowanie i toczenie cnc, gwintowanie oraz obróbkę aluminium. Każda usługa i produkt realizowana przez Mettec przechodzi ścisłą, wewnętrzną kontrolę jakościową.
 • Obróbka metali

  Firmy wg branży
  Firma BG Technology oferująca usługi z zakresu obróbki metali stawia przede wszystkim na wysoką jakość detali oraz przejrzyste warunki współpracy z klientem. W podstawowej ofercie znajdują się takie usługi jak toczenie CNC, frezowanie CNC, gięcie rur, spawanie czy cięcie laserem. Firma jest jednak w stanie wykonać niemal każdą pracę związaną z obróbką metali. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy projektantom wykonującym projekty 2d i 3d w programie Solid Edge.


:: NETSpec - Toczenie Stali CNC ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.net-spec.pl/toczenie-stali-cnc/

Ulica:

Miasto: Gogolin
Kod:
NIP: 1990017602

Telefon:
Opis:

NETSpec oferuje precyzyjne toczenie CNC. Firma NETSPec z Opola dzięki procesowi toczenia CNC metali uzyskuje idealnie precyzyjne kształty, zgodne ze specyfikacją klienta. Firma NETSpec na rynku działa od 2008 roku. Dzięki swojemu doświadczeniu oferuje wysokiej jakości usługi, które chętnie wybierane są przez licznych kontrahentów z Polski i Europy.