Podobne strony

 • Barlinek S.A.

  Półprodukty
  Strona producenta tarcic oraz półfabrykatów z drewna liściastego i iglastego, oklein naturalnych, trójwarstwowej klejonej deski podłogowej i parkietu.
 • Plasti-Flora

  Pasmanteria,_galanteria
  Największy w Polsce producent wstążek i taśm ozdobnych zaprasza do obejrzenia swojej strony. Firma posiada w swojej ofercie wstążki naturalne, polipropylenowe i inne dodatki.
 • Hendri-Gras Chemicals

  Chemia przemysłowa
  Import i sprzedaż hurtowa chemikaliów z całego świata. Surowce chemiczne, minerały, chemikalia, związki chemiczne i rozpuszczalniki. Odczynniki, boksyty, fosforany, kleje, żywice i granulaty. Przedstawicielstwo w Polsce, centrala w Holandii. Eksport i wymiana handlowa - Hendri-Gras Chemicals.
 • Prezenty, upominki, dekoracje

  Inne
  Internetowy sklep z prezentami - prezenty na wiele okazji, prezenty dla niej i dla niego. Obrazy, ozdoby, dekoracje, upominki, artykuły dekoracyjne, koraliki, rośliny suszone, sztuczne rośliny,maski, wyroby metalowe, wyroby szklane, wyroby sezonowe, itd.
 • Magraf.eu

  Biżuteria
  Sklep internetowy oferujący koraliki, biżuterię (diademy, brosze, bransolety, klipsy i inne), figurki oraz półfabrykaty do wyrobu biżuterii. Podział na grupy produktów, możliwość wyszukiwania wg koloru, kształtu itp.


:: Koraliki i półfabrykaty do biżuterii ::

Nasza ocena:
Adres: https://manzuko.com/

Ulica: Rzemieślnicza 29

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 77-300
NIP: 8431074220

Telefon: 733885808
Opis:

Sklep Manzuko to miejsce gdzie, nie tylko kupicie elementy do tworzenia biżuterii, koraliki, sznurki i inne akcesoria, ale gdzie znajdziecie życzliwą, profesjonalną poradę. W ofercie znajduje się 15 tysięcy różnych półfabrykatów, zgromadzonych z myślą o klientach detalicznych jak i hurtowych. Przystępne ceny i dobra jakość, ciągłe nowości, atrakcyjne promocje to detale, które powodują, że nasi klienci zostają z nami na lata.