Podobne strony

 • Apteka "Rubus"

  Apteki
  Strona wrocławskiej apteki, na której znajdziesz informacje dotyczące asortymentu i dojazdu.
 • Orto - Res

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Informacje o centrum zaopatrzenia sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego. Znajdziesz tu ofertę oraz dane dotyczące firmy.
 • PHU LAMAR - rehabilitacja i niszczenie dokumentów

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje sprzęt medyczny do hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, sprzęt pomocniczy i ortopedyczny, lasery, sprzedaż rowerów trójkołowych (produkcji polskiej oraz rowerów niemieckiej firmy DRAISIN), podejmuje się likwidacji barier architektonicznych, a także świadczy kompleksowe usługi w zakresie niszczenia dokumentów.
 • SANO FARM

  Ortopedia
  Strona, na której znajdziesz ofertę dotyczącą sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego, usług lekarskich, medycyny naturalnej, a także usług rehabilitacyjnych.
 • FARTEX

  Odzież_ochronna_i_robocza
  Kompleksowe usługi w zakresie zaopatrzenia firm w artykuły niezbędne dla bezpieczeństwa i higieny pracy: odzież ochronna, robocza, zawodowa (np. dla gastronomii, budownictwa, służby zdrowia, hoteli itp.); obuwie robocze, zdrowotne i ochronne; artykuły i akcesoria BHP i PPOŻ.


:: strefa-zdrowia.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.strefa-zdrowia.com.pl

Ulica: Królowej Jadwigi 13

Miasto: Nysa
Kod: 48-300
NIP: 7532128980

Telefon: 797 912 487
Opis:

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy STREFA ZDROWIA, która swoją siedzibę ma w Nysie. Funkcjonujemy w branży od 2009 roku a zajmujemy się dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, również w ramach refundacji NFZ. W naszej ofercie znaleźć można łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, obuwie zdrowotne, schodołazy, podnośniki kąpielowe, ortezy, produkty przeciwżylakowe, dla sportowców i dla dzieci. Proponujemy najwyższej jakości sprzęt od najlepszych producentów. Zatrudnieni u nas pracownicy posiadają wymagane kwalifikacje i udzielają profesjonalnej porady. Więcej informacji na naszej witrynie.