Podobne strony

 • Psychoterapia przez Internet

  Rehabilitacja - miejsca
  Jak czytamy, strona została stworzona po to, aby pomóc osobom cierpiącym, które z różnych przyczyn osobiście nie mogą zwrócić się o pomoc do psychologa. Specjaliści uczą zgłaszającego się, jak radzić sobie z własnymi problemami. Wszystkie dane jak i cały proces leczenia podlegają ścisłej tajemnicy lekarskiej.
 • Katedra i Klinika Psychiatrii UW

  Psychiatria i psychologia
  Angielskojęzyczne przedstawienie jednostki UW zajmującej się działalnością dydaktyczną, badawczą i terapeutyczną w zakresie chorób psychicznych. Publikacje, dysertacje, przebieg zajęć na studiach.
 • Andrzej Zasępa

  Lekarze, gabinety
  Strona informuje o umiejscowieniu gabinetów ginekologiczno - położniczego oraz seksuologicznego, a także o godzinach ich przyjęć.
 • Sekcja Psychogeriatrii i Choroby Alzheimera Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

  Psychiatria i psychologia
  Znajdziesz tutaj informacje dotyczące zarządu sekcji, konferencji i szkoleń, aktualności oraz "Rocznika psychogeriatycznego". Ponadto możesz dowiedzieć się niemal wszystkiego o wczesnym rozpoznawaniu i leczeniu otępienia typu Alzheimera oraz problemach wieku podeszłego.
 • Prywatny Gabinet Terapeutyczno - Diagnostyczny

  Psychiatria i psychologia
  Znajdziesz tutaj informacje o rodzaju usług, cennik oraz ogólne wiadomości o gabinecie.


:: GABINET PSYCHOLOGICZNY AB OVO Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: https://abovo.bialystok.pl/

Ulica: Starosielce 82

Miasto: Białystok
Kod: 15-670
NIP: 9660432940

Telefon:
Opis:

Doświadczasz problemów z obniżonym poczuciem własnej wartości lub masz innego rodzaju problem natury psychologicznej? Skorzystaj ze wsparcia, które zaproponuje Ci mający doświadczenie psycholog z Białegostoku. Mój gabinet psychologiczny gwarantuje pomoc osobom indywidualnym, jak również parom. Psychoterapia jest prowadzona zróżnicowanymi technikami - zależnie od kłopotów, jakie ma pacjent.