Podobne strony

 • ITKOM - obsługa informatyczna firm, Warszawa i okolice

  Komputery i internet
  ITKOM - obsługa informatyczna firm. Świadczymy usługi informatyczne dla firm z Warszawy i okolic, ze szczególnym uwzględnieniem linii otwockiej. Zakres usług to: serwis sprzętu komputerowego, instalacja i aktualizacja oprogramowania, pomoc użytkownikom, projektowanie i instalacja sieci komputerowych, tworzenie kopii zapasowych, audyt legalności oprogramowania, ochrona danych osobowych oraz szeroko pojęte doradztwo informatyczne. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe.
 • Www.szafyrack.pl - Szafy Rack

  Sklepy internetowe
  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży szaf rackowych mających zastosowanie przy budowie serwerowni i podobnych rzeczy. Mamy w ofercie szafy rackowe wiszące, stojące, półki i szuflady, przewody i inne elementy potrzebne przy budowaniu instalacji teleinformatycznych. Produkty sprzedawane przez nas charakteryzują się wysoką jakością, ciekawym wzornictwem i niskimi cenami. Zapraszamy.
 • Barwasystem.pl

  Firmy wg branży
  Szukacie Państwo takiego producenta, który zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz montowaniem sufitów podwieszanych, a do tego zawsze robi to w bardzo profesjonalny sposób? W takim razie chcielibyśmy zachęcić do kontaktu z producentem o nazwie Barwa System. Jego sufity podwieszane to zawsze eleganckie maskowanie instalacji, nowoczesność, lekkość, solidność oraz naprawdę wysoka jakość. Zapraszamy.
 • IntiFor - Firma informatyczna Poznań

  Komputery i internet
  IntiFor świadczy kompleksowe usługi informatyczne dla firm. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: Doradztwo informatyczne, Projektowanie i wykonanie sieci komputerowych, Wdrażanie systemów informatycznych, Wsparcie informatyczne jak i również tworzenie oprogramowania na zamówienie. Zapewniamy korzystne warunki współpracy.
 • VER-TOM ramy stalowe

  Firmy wg branży
  Mieszczące się w Skawinie przedsiębiorstwo Ver-Tom od blisko 25 lat działa w branży produkcyjnej. Jej specjalnością są rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. W propozycji przedsiębiorstwa mieści się pełen wybór rozdzielnic w obudowach metalowych czy termoutwardzalnych, szaf serwerowych i dystrybucyjnych czy też zestawów złączowych. Stworzone z wytrzymałej blachy oraz odpowiednio zabezpieczone przez korozją, produkty producenta są bardzo wytrzymałe oraz estetyczne.


:: Szafy Serwerowe Poznań - system-it.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.system-it.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

System-IT Sp. z o.o. Sp. k. – szafy serwerowe Poznań, outsourcing – obsługa informatyczna firm, wdrożenia, projektowanie systemów informatycznych. Firma działa na polskim rynku od 2002 roku i stale się rozwija. Oferuje analizę środowiska informatycznego oraz konsultacje IT. Z pełną ofertą usług można zapoznać się na stronie. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie.