Podobne strony

 • MEGALIT - Instytut Szkoleń

  Doradztwo, szkolenia
  Firma oferująca pełny zakres szkoleń z dziedziny komunikacji interpersonalnej i społecznej, technik negocjacji, sprzedaży, zarządzania czasem, przywództwa, budowania zespołów, public relations, prezentacji i wystąpień publicznych zarówno dla kilkuosobowych zespołów, jak i grup liczących ponad 100-200 pracowników.
 • Certus - centrum szkolenia i doradztwa dla personelu

  Doradztwo, szkolenia
  Firma prowadzi szkolenia dla handlowców i pracowników z obsługi klienta i negocjacji oraz zarządzania projektami, czasem, konfliktem i zespołem. Ponadto w ofercie: coaching, motywowanie pracowników, kierowanie zespołem, komunikacja z klientem, intergracja i budowanie zespołu, trudny klient, asertywność.
 • Szkolenia unijne i biznesowe - Arbiz

  Kursy biznesowe
  Polecamy szkolenia biznesowe oraz szkolenia unijne. Zależy nam, by uczestnicy naszych szkoleń nabywali wiedzę w sposób dla nich najlepszy, podczas odgrywania scenek, warsztatów, w interakcji z wykładowcą-praktykiem. Polecamy techniki sprzedaży i perswazji, szczególnie dla działów sprzedaży oraz szkolenia aktywizujące dla osób bezrobotnych.
 • Sekrety Tomali czyli szkolenia sprzedażowe oraz budowanie wizerunku w pigułce.

  Doradztwo, szkolenia
  Strona Anny Tomali. Na stronach sekrety dobrej sprzedaży i autoprezentacji. Dowiesz się tutaj jak przeprowadza się szkolenia oraz kreowanie wizerunku. Bezpłatnie trener Anna Tomala podzieli się z Tobą wiedzą o skutecznej sprzedaży i marketingu.
 • Alior Instytut Szkoleń

  Oświata i edukacja
  Alior Instytut Szkoleń to skuteczne szkolenia z zakresu sprzedaży, jakości obsługi klienta, umiejętności menedżerskich oraz efektywności osobistej.


:: Szkolenia sprzedażowe, konsulting i doradztwo w sprzedaży ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.sellwise.pl

Ulica:

Miasto: Gliwice
Kod:
NIP: 9691542196

Telefon: 514823208
Opis:

Sellwise pomaga w tworzeniu i rozwijaniu efektywnej sprzedaży. Nasza oferta składa się na dedykowane szkolenia dla handlowców oraz doradztwo na poziomie zarządu, które pomaga w zwiększaniu sprzedaży. Nasze usługi charakteryzują się wysokim dopasowaniem do branży klienta oraz wyjątkowym zwracaniem uwagi na szczegóły. Nie boimy się udostępniać referencji do naszych zadowolonych klientów. Jeżeli szukasz dobrych szkoleń handlowych, napisz do nas - nie zawiedziesz się!