Podobne strony

 • Katedra transportu

  Miłośnicy tramwajów
  Każdy miłośnik tramwajów z pewnością znajdzie coś dla siebie na tej stronie. Zamieszczono tutaj historię tramwajów w Polsce i w Stanach Zjednoczonych oraz wykaz nieistniejących systemów tramwajowych.
 • Uzdrowisko Inowrocław

  Sanatoria i uzdrowiska
  Uzdrowisko oferuje: aerosoloterapię - inhalacje indywidualne, masaże podwodne i wirowe, masaż wibracyjny typy aquavibron, pneumatyczny, klasyczny ręczny, zawijania borowinowe całkowite i częściowe, kąpiele solankowe, kwasowęglowe, perełkowe i aromatyczne oraz krioterapię.
 • Kolejowe Sanatorium Uzdrowiskowe im. dr. Józefa Krzymińskiego

  Sanatoria i uzdrowiska
  Sanatorium ma ponad 50-letnie tradycje (swoją działalność uzdrowiskową prowadzi od 12 lutego 1947 roku). Ośrodek znajduje się na terenie Parku Uzdrowiskowego w bezpośrednim (150 m) sąsiedztwie Tężni Solankowych. Sanatorium przyjmuje gości na leczenie schorzeń reumatycznych oraz na rehabilitację kardiologiczną i narządów ruchu.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Modrzew

  Sanatoria i uzdrowiska
  Modrzew zaprasza na skuteczne leczenie i aktywny wypoczynek. Ośrodek przyjmuje gości z następującymi wskazaniami leczniczymi: reumatologia, schorzenia narządu ruchu (ze szczególnym uwzględnieniem gośćca), choroby zwyrodnieniowe stawów, zapalenie stawów kręgosłupa i tkanek około stawowych, niedowłady, dyskopatie, nerwobóle oraz stany po zabiegach kostno-stawowych.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Metalowiec 70

  Sanatoria i uzdrowiska
  Sanatorium przyjmuje gości na leczenie schorzeń reumatycznych i narządu ruchu. Ośrodek dysponuje bogatą bazą zabiegową z zakresu balneologii oraz bogatą bazą zabiegową z zakresu fizykoterapii.


:: Inowrocław OnLine - #ino na IRCnet ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.abas.pl/~planeta/ino

Kategorie:

Opis:

Strona kanału IRC-owego Kujaw Zachodnich. Tu poznasz ludzi z Inowrocławia, ich miasto i jego historię i wydarzenia.