Podobne strony

 • Katedra Geotechniki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach

  Geologia
  Strona prezentuje kadrę naukowo-dydaktyczną Katedry oraz problematykę badawczą (mechanika gruntów, urabianie gruntów, zjawiska mrozowe w gruntach i geotechnika termiczna, inżynieria środowiska, projektowanie wysypisk odpadów) .
 • Instytut Inżynierii Środowiska AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Przedstawienie pracowników Instytutu, działalności naukowo - badawczej w zakresie budownictwa wodnego i rolniczego oraz odpadów, współpracy z zagranicznymi placówkami naukowo - badawczymi; struktura Instytutu (Zakład Geotechniki i Wód Podziemnych, Zakład Inżynierii Wodnej i Hydrotransportu, Zakład Hydrologii i Gospodarki Wodnej, Zakład Mechaniki i Konstrukcji Inżynierskich, Laboratorium Geotechniczne, Laboratorium Technologii Betonów i Wytrzymalości Materiałów, Laboratorium Wodne), tematyka działalności poszczególnych jednostek organizacyjnych.
 • Polski Komitet Geotechniki

  Organizacje
  Strona organizacji, do zadań której należy między innymi: troska o rozwój geotechniki w Polsce oraz reprezentowanie polskiej geotechniki za granicą. Można tutaj znaleźć informacje o jej władzach, prawie geotechnicznym oraz najświeższe wiadomości z życia stowarzyszenia.
 • Arcadis Ekokonrem Sp. z o.o.

  Eko-biznes
  Arkadis Ekokonrem to firma konsultingowa, inżynieryjna i wykonawcza, a swoją działalność koncentruje na ochronie środowiska. Na stronie dostępny zakres usług, historia firmy oraz informacje o nowościach.
 • Geo-Tag

  Geologia
  Firma świadczy kompleksowe usługi w branży geologiczno-górniczej. Wykonuje m.in. projekty, dokumentacje i ekspertyzy, wiercenia i pompowania, badanie terenu, zajmuje się także rekultywacją i ochroną środowiska. Na stronie dostępne informacje o firmie oraz pełny zakres wykonywanych usług.


:: Keller Polska Sp. z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.keller.com.pl

Ulica: Poznańska 172

Miasto: Regimin
Kod: 05-850
NIP: 5241200022

Telefon: +48 (22) 448 92 00
Opis:

Keller Polska Sp. z o. o. międzynarodowy koncern świadczący usługi w zakresie geotechniki. Keller Polska Sp. z o.o. nieustannie dba o pogłębianie wiedzy geotechnicznej, uczciwość oraz rzetelność w kontaktach z całym otoczeniem biznesowym. Zapraszamy do kontaktu z oddziałem w Ożarowie Mazowieckim telefonicznie: +48 (22) 448 92 00, mailowo Keller-Polska@keller.com.pl, za pomocą faksu: +48 (22) 448 92 05 oraz osobiście w siedzibie firmy przy ul. Poznańskiej 172, w Ożarowie Mazowieckim (05-850).