Podobne strony

 • Centralna Komisja Egzaminacyjna

  Ośrodki egzaminacyjne
  Komisja powołana została "Ustawą o systemie oświaty" jako pierwsze ogniwo nowego systemu oceniania zewnętrznego; przygotowuje koncepcje egzaminów w szkolnictwie ogólnokształcącym oraz standardy wymagań egzaminacyjnych dla sprawdzianów po szkole podstawowej, egzaminów po gimnazjum i matur; treść ustawy, statut CKE, teksty opracowanych standardów, informacje w sprawie naboru kandydatów na egzaminatorów, założenia systemu oceniania zewnętrznego i struktura przestrzenna na terenie kraju.
 • Mastertext

  Wydawnictwa
  Mastertext świadczy usługi w zakresie kompleksowego opracowywania firmowych periodyków wewnętrznych, redagowania i publikowania podręczników oraz instrukcji obsługi, przygotowywania materiałów informacyjnych, opracowywania materiałów promocyjnych, tworzenia i utrzymywania firmowych witryn WWW, doradztwa i prowadzenia szkoleń w zakresie zakupów oraz eksploatacji sprzętu i oprogramowania komputerowego.
 • Przedsiębiorstwo Budowlane PBTorus

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Firma specjalizuje się w pracach wykończeniowych (schody zewnętrzne, wewnętrzne, klatki schodowe, posadzki ceramiczne, kwasoodporne, okładziny ścienne, tarasy). Prowadzi także sprzedaż materiałów wykończeniowych (terrazzo, aglomarmur, granit).
 • Drzwi zewnętrzne. Sprzedaż i montaż

  Firmy wg branży
  Drzwi wejściowe i antywłamaniowe GERDA, DIERRE, PTZ,Delta zabezpieczenia antywłamaniowe, okna PCV. Rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje. Sprzedaż-Montaż-Serwis-Naprawa. Korzystna oferta dla rejonu Warszawa i okolice.
 • Drzwi wejściowe i wewnętrzne

  Firmy wg branży
  Sklep internetowy. Sprzedaż i montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w Warszawie i okolicy. Sprzedaż wysyłkowa zamków, wkładek, skrzynek pocztowych, samozamykaczy itp.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Wytwórnia Wycieraczek Systemowych WWS ::

Opis:

Jesteśmy firmą, która produkuje nowoczesne systemy wycieraczek wejściowych składające się z niezawodnych wycieraczek aluminiowych, funkcjonalnych wycieraczek tekstylnych, mat gumowych i innowacyjnie rozwiązanych mat wejściowych winylowych, wytwarzanych na wymiar.
Odpowiednio dobrane wyroby firmy WWS można bez obaw stosować w nawet najtrudniejszych warunkach. Każdy produkt wykonujemy z taką samą niezrównaną dbałością o jakość.
Zapraszamy do kontaktu

http://www.wycieraczki.biz/
tel.: 514 402 554