Podobne strony

  • KANCELARIA WYLĄG porada prawna tarnowskie góry

    Ekonomia
    Misją Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych „Wyląg” Spółka Partnerska jest świadczenie wszechstronnej obsługi prawnej. Kancelaria ma swoją siedzibę w Tarnowskich Górach, ale wychodząc naprzeciw potrzebom klientów otworzyła również oddział w Pszczynie. Swoją ofertę kancelaria kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw - spółek kapitałowych oraz osobowych, organizacji budżetowych, banków, a także do mniejszych podmiotów gospodarczych prowadzonych w przeróżnego typu formach prawnych. Kancelaria każdego klienta traktuje indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Dodatkowo kancelaria udziela porad on-line. Szczegółowe wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
  • Radca prawny tarnowskie góry

    Prawo i podatki
    Prawo rodzinne to znane nam pojęcia, ale czy potrafimy się z nimi uporać gdy związane są z naszą osobą? To niezwykle trudne, dlatego warto w tym przypadku udać się do kancelarii Tg-kancelaria, zajmującej się prawem rodzinnym, a także prawem cywilnym i odszkodowawczym. Swoją obecnością gościmy na rynku wiele lat, toteż nasi klienci mogli liczyć na bezwzględną poufność i pełna dyskrecję. W naszym zespole znajdują się doświadczeni pracownicy, którzy każdego dnia poszerzają swoje kwalifikacje.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria Adwokacka Tarnowskie Góry - Katarzyna Raczkowska ::

Nasza ocena:
Adres: PANI-MECENAS.PL

Ulica: Śliska 2

Miasto: Tarnowskie Góry
Kod: 42-600
NIP: 6262669664

Telefon:
Opis:

Kancelaria Adwokacka w Tarnowskich Górach.Doświadczenie oraz wiedza zdobyta w trakcie współpracy z naszymi Klientami oraz zaangażowanie sprawiają to, że staramy się sprostać każdej sprawie natury prawnej.

Specjalizujemy się w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i prawa pracy.

Zajmujemy się także prowadzeniem spraw dotyczących wszelkiego rodzaju roszczeń z tytułu umów ubezpieczeń OC , umowy ubezpieczenia AC, NNW i wszelkiego rodzaju ubezpieczeń majątkowych.