Podobne strony

 • Cierpkie winogrona i chytrość rozumu

  Dokumenty
  Refleksja nad społeczną tożsamością Polaków w latach 90-tych. Ks. profesor Józef Tischner nawiązując do artykułu i książki T. Boguckiej ukazuje, jak przemiana świadomości dokonała się tylko fragmentarycznie, rodząc resentyment i poczucie zagubienia.
 • Teksty psychologiczne

  Psychologia
  Na stronie znajdziesz artykuł z zakresu psychologii poznawczej, a dokładnie poznawczych aspektów twórczości oraz zaproszenie na udział w spotkaniu z oryginalną szkołą japońskiego Rinzai Zen.
 • Kreweta Home Page

  K
  Na stronie znajdziesz dawkę humoru, śmieszne zdjęcia, stereogramy, iluzje optyczne, sms-y, dzwonki do nokii i inne podobne rzeczy.
 • Złudzenia Optyczne

  Optyka
  Strona poświęcona wszelkiego rodzaju złudzeniom oraz iluzjom optycznym. Galeria złudzeń oraz grafik autorów takich jak M.C.Escher, Sandro Del Prete, Julian Beever. Złudzenie Ponzo, Zollnera, określanie perspektywy i wiele innych ciekawostek związanych z tematem złudzeń.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Złudzenia optyczne ::

Nasza ocena:
Adres: http://iluzje-optyczne.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Złudzenia, czym że one są, jak to jest możliwe że nasz mózg zostaje w taki prosty sposób oszukany, i tak łatwo daje się oszukać? Obecnie iluzje optyczne poszły trochę w zapomnienie, stąd też pomysł na naszą stronę www gdzie mogą Państwo zobaczyć i przeanalizować iluzje. Mamy kilkanaście ciekawych przykładów, i odpowiedzi na oszukującą nas iluzje optyczną.