Podobne strony

 • Atari 8-bit

  Atari
  Czy pamiętasz Atari? Niektórzy nie bardzo wiedzą co to takiego, podczas gdy inni z łezką w oku wspominają godziny spędzane przy "atarynce". Ta strona przybliży ci nieco historię tego komputerka i opisy jego modeli, znajdziesz tu również emulatory Atari pod Windows i DOS, gry i tricki do nich.
 • Spec-Maj

  Inne
  Domeną działalnością firmy jest sprawdzanie i oczyszczanie terenów z przedmiotów niebezpiecznych pochodzenia wojskowego oraz prowadzenie nadzorów saperskich podczas wykonywania robót ziemnych.
 • Geofizyka - POL-GEO

  Geodezja
  Firma prowadzi badania geologiczne metodą elektromagnetyczną. Umożliwiają one uzyskiwanie obrazu tego, co znajduje się pod powierzchnią ziemi. Wyniki pomiarów prezentowane są na komptuterowych mapach konturowych. Technika ta umożliwia ocenę środowiska i jego zmian. Na stronie szczegółowe informacje na temat oferowanych przez firmę badań środowiska naturalnego, geologiczno-inżynierskich, archeologicznych i innych oraz dane teleadresowe firmy.
 • Minex Sp. z o.o.

  Wyburzanie
  Firma prowadzi prace minerskie i saperskie, wyburzanie skał i obiektów, likwidację niewypałow i niewybuchów. Posiada niezbedne cerytyfikaty. Szczegóły - na stronie.
 • Szkrab :) - gry on-line

  MMO
  Serwis z kilkoma gierkami on-line (statki, szachy, go, ataxx, kółko i krzyżyk, warcaby, reversi, mosty, kolapse, wąż, klocki, kulki, saper, literkol, łańcuchy).


:: Argo-Min - usługi saperskie ::

Nasza ocena:
Adres: http://rozminowanie.pl/

Ulica: Cesarzowice 25

Miasto: Kąty Wrocławskie
Kod: 55-080
NIP:

Telefon: 506 933 993
Opis:

Argo-Min posiada wieloletnie doświadczenie w branży saperskiej oraz wykwalifikowany zespół specjalistów. Firma specjalizuje się w rozminowaniu terenu – zarówno obszarów lądowych, jak i wodnych – oraz w nadzorze saperskim podczas realizowanych inwestycji.