Podobne strony

 • Zakłady Budowy Maszyn i Aparatury im. Ludwika Zieleniewskiego w Krakowie S.A.

  Maszyny budowlane
  W ofercie firmy znajdują się sprężarki, dmuchawy, pompy, konstrukcje spawane i części zamienne; świadczy ona również usługi serwisowe. Na stronie zakładu znajdują się opisy i parametry techniczne wytwarzanych produktów, a także informacje dotyczące stosowanych metod obróbki.
 • P.H.U. Aero-Service

  Branże inne
  Strona firmy specjalizujacej się w sprężaniu gazów. Zakres usług obejmuje dobór urządzeń i kompletację dostaw, montaż i serwis. W swojej ofercie posiada produkty i urządzenia znanych firm, m.in.: Zander, Rietschle, Boge, Lodni, Mader. Możesz tu znaleźć informacje o działalności przedsiębiorstwa, a także ofertę handlową.
 • EKOSERVISPOL sp z o.o.

  Budowa oczyszczalni
  Strona firmy zajmującej się budową i modernizacją oczyszczalni scieków (wiejskiech, miejskich, przydomowych i przyobiektowych) oraz techniką basenową (systemami oczyszczania, dozowania, uzdatniania itp.). Na stronie szczegółowe informacje o fimie i jej ofercie.
 • Pracownie Zieleni BANACH

  Inne
  Firma prowadzi prace pielęgnacyjne i konserwacyjne terenów zielonych oraz handluje sprzętem leśniczym i ogrodniczym dla amatorów i profesjonalistów. Poza ofertą i bardziej szczegółowymi informacjami o firmie na stronie znajdziesz też porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz używanego do tego sprzętu.
 • P.W. ACVABUD - pompy ciepła, kolektory słoneczne, klimatyzatory

  Eko-biznes
  ACVABUD oferuje pompy ciepła, kolektory słoneczne, klimatyzatory, oczyszczalnie przydomowe. Firma specjalizuje się w energooszczędnych instalacjach C.O.


:: Dmuchawy BlowTech ::

Nasza ocena:
Adres: https://blowtech.com.pl/

Ulica: Muchoborska 14

Miasto: Wrocław
Kod: 54-424
NIP: 8942895946

Telefon: 71 363 18 59
Opis:

Firma BlowTech jest już doskonale znana na Polskim rynku. W ofercie firmy znajdziemy przede wszystkim dmuchawy, systemy napowietrzania oraz prasy śrubowe. Mocną zaletą firmy jest jej personel. Zawsze z entuzjazmem udzielają pomocy podczas doboru optymalnego sprzętu, czy parametrów pracy. Kolejną mocną stroną jest szeroki wybór dmuchaw, które są oferowane. Połączenie bardzo wysokiej jakości materiałów oraz bardzo konkurencyjnej ceny, sprawia że dmuchawy są doskonałym produktem.