Podobne strony

 • Ośrodek terapii uzależnień WANT

  Medycyna i zdrowie
  Prywatna klinika, której wizytówkę Ci prezentujemy na co dzień zajmuje się leczeniem osób uzależnionych. Dla nas nie ma problemów nie do przejścia i spraw nie do załatwienia. Doskonale wiemy, że każdy przypadek jest inny i dlatego też, każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Jeżeli jesteś uzależniony od narkotyków, alkoholu, leków albo od hazardu, to odwiedź nasz ośrodek dla uzależnionych i zacznij żyć na nowo. Możemy Ci zapewnić pełną dyskrecję i komfortowe warunki. Jesteśmy prywatną kliniką
 • Ośrodek Terapii Uzależnień i Zaburzeń „Wsparcie”

  Medycyna i zdrowie
  Zajmujemy prowadzeniem się kameralnego, prywatnego ośrodka leczenia narkomanii. W naszym ośrodku zatrudniamy tylko najlepiej wykształconych, posiadających odpowiednie doświadczenie terapeutów. Do każdej osoby dopasowujemy indywidualną terapię, tak aby walka z uzależnieniem była jak najbardziej skuteczna.
 • Ośrodek leczenia uzależnienia od alkoholu Terapia Nałęczów

  Medycyna i zdrowie
  Jesteśmy legalnie działającym wpisanym do rejestru placówek medycznych Ośrodkiem Leczenia i Terapii Uzależnień, w odróżnieniu od innych prywatnych ośrodków prowadzących zwykłą działalność gospodarczą. Do dyspozycji naszych klientów jest oddany nowoczesny ośrodek, o powierzchni 1000 m2, odnowiony w 2015 roku. Zapewniamy komfortowe warunki, zdrowe i smaczne wyżywienie, opiekę certyfikowanych specjalistów oraz basen i inne atrakcje. Zapraszamy na stronę ośrodka Terapia Nałęczów.


:: terapianadstruga.pl - Ośrodek terapii uzależnień ::

Nasza ocena:
Adres: https://terapianadstruga.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Ośrodek leczenie uzależnień. Oferuje zarówno terapie grupowe, jak i indywidualne. Zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści z dziedzin: psychiatrii, terapii uzależnień i psychologii. Sam budynek znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy, która dodatkowo sprzyja procesowi leczenia. Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.