Podobne strony

 • Ampolmed

  Sprzęt medyczny
  Urządzenia i systemy medyczne dla anestezjologii, neonatologii, kardiologii i pulmonologii. Systemy monitorowania, ressiratory, EEG, EKG, kapnografy, pulsoksymetry, koncentratory tlenu.
 • Cezal - przedsiębiorstwo zaopatrzenia lecznictwa

  Sprzęt medyczny
  Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną atestowanego sprzętu, aparatury, materiałów medycznych, stomatologicznych oraz artykułów farmaceutycznych. Możesz zapoznać się tutaj z historią firmy, adresami hurtowni, jej oddziałów i sklepów oraz zarządem spółki.
 • Hosmed - sprzęt medyczny

  Serwisy informacyjne
  Portalem medycznym dla osób związanych z ochroną zdrowia, w tym przede wszystkim dla lekarzy i menadżerów ochrony zdrowia.Tutaj każdy może się dowiedzieć, gdzie i za ile można kupić dowolny sprzęt medyczny, zarówno nowy jak i używany. Umożliwiamy również publikowanie artykułów specjalistycznych związanych z aparaturą medyczną i technologią medyczną.
 • Szkolenia dla kosmetyczek i kosmetologów

  Medycyna i zdrowie
  Wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwo Aurum Distribution Group Sp. z o.o. proponuje nie tylko pionierskie oprzyrządowanie sprawnie użytkowane w medycynie estetycznej, ale również systemy przetestowanych fachowych rozwiązań dotyczących pielęgnacji skóry, jej rewitalizacji i połączonych z sektorem Anti-Ageing. W wszechstronnej propozycji firmy znajdują się zarówno produkty dla profesjonalistów kosmetologów i kosmetyczek, jak również linie kosmeceutyków znakomitych marek wyznaczone do podmiotowych Użytkowników. Całkowity obszar usług zapewniany przez firmę Aurum Distribution Group osiągalny jest na stronie internetowej.
 • INMED KRĘPICE

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo INMED - Karczewscy zaprasza do współpracy obiekty Służby Zdrowia oraz Opieki Społecznej. Od 1996 roku specjalizujemy się w technologiach medycznych z zakresu produkcji, dystrybucji i usług. Oferujemy: kolumny i mosty zasilające, dezynfektory, dozowniki, punkty poboru gazów medycznych, ssaki medyczne, węże, źródła zasilania, panele nadłóżkowe, tablice, szybkozłącza, skrzynki i inne. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Zapewniamy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją firmy.


:: Producent sprzętu do wibroterapii ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.vitberg.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Vitberg to startup z 25-letnim doświadczeniem specjalizujący się w wibroterapii. W jednym miejscu znaleźć można naprawdę znakomite urządzenia do wibroterapii, które cechuje najwyższa jakość oraz niezawodność. Wszystkie tego typu produkty tworzone są w Polsce, w Nowym Sączu. Dodatkowo firma prowadzi również serwis swoich urządzeń. Tak na gwarancji, jak i po niej.