Podobne strony

 • EKO-GLOBE

  Prawo i ekologia
  Firma EKO-GLOBE oferuje kompleksową obsługę w zakresie ochrony środowiska. Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie przygotowania wszelkich niezbędnych dokumentacji środowiskowych
 • GEOMIX BIURO GEOLOGICZNE sondowanie w gruntach

  Firmy wg branży
  Firma Geomix z Krakowa powstała w 2003 roku i specjalizuje się w wykonywaniu prac z obszaru geologii (inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii,jak też ochrony środowiska). Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy przez cały czas poszerzają swoją wiedzę i wykorzystują zdobyte doświadczenie. Każde zlecenie realizowane jest sprawnie i zarazem niezwykle dokładnie, ponieważ zależy nam na szybkich terminach realizacji, zachowując przy tym wysoką jakość usług. Realizuje niezbędne pomiary, oceniamy stan podłoża, jakość wody, poziom zanieczyszczenia. Wydajemy dokumentacje geotechniczne, geologiczno-inżynierskie oraz hydrogeologiczne. Prowadzimy także ciąg prac terenowych - sondowanie, wiercenie ręczne i mechaniczne, profilowanie otworów, próbne obciążenia podłoża, instalacja piezometrów itp. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • Ocena i prognoza odziaływania na środowisko

  Ekonomia
  Doskonale wiemy jak duży zakres wiedzy jest potrzebny, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. EKO-ASPEKTY to firma, która oferuje kompleksowe doradztwo z zakresu ochrony środowiska. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy liderem w swojej branży. A dzięki wykwalifikowanemu zespołowi cechujemy się szybką i dokładną obsługą.


:: GGS-PROJEKT Pra­cow­nia geo­lo­gii i ochrony śro­do­wi­ska ::

Opis:

Firma GGS-Projekt to miejsce, w jakim zespół ekspertów świadczy usługi powiązane z ochroną środowiska a także pracami geologicznymi.. Usługi geologiczne świadczone są przez profesjonalny zespół ekspertów, którzy posiadają niezbędne w tej pracy pozwolenia i dodatkowo uprawnienia. Oferta to przykładowo usługi związane z ochroną środowiska, geologii złożowej, związane z kartografią lub też związane z pozwoleniami wodnoprawnymi.