Podobne strony

 • Silesian School

  Szkoły języków obcych
  Szkoła języka angielskiego przygotowuje swych słuchaczy do egzaminu Cambridge University, jak również prowadzi kursy przygotowawcze do matury z języka angielskiego oraz do egzaminów wstępnych na studia.
 • International House

  Szkoły języków obcych
  Renomowana, największa na świecie niezależna brytyjska organizacja, zajmująca się nauczaniem języka angielskiego, prowadząca 120 szkół na całym świecie, w tym 18 w Polsce. Na stronie ogólne informacje o firmie oraz jej filiach w naszym kraju, jak również prowadzonych kursach.
 • Biuro Podróży PES

  Biura podróży
  Biuro Podróży w Toruniu oferuje: TUI, kursy językowe, Neckermann, podróże po całym świecie (rezerwacja on-line miejsc w hotelach), wyjazdy Last Minute, Sparreise, kursy językowe (Wielka Brytania, USA, Kanada), imprezy specjalistyczne (golf, sporty, nurkowanie, incentive travel, spitsbergen), wycieczki, bilety lotnicze, super deal, autokarowe, transport na lotnisko, rezerwacja on-line wszystkich oferowanych usług.
 • "Translator" - Studio Języków Obcych

  Szkoły języków obcych
  Firma oferuje kursy, korepetycje i tłumaczenia z języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, a ponadto kursy językowe za granicą. Szczegóły oferty poznasz na stronie.
 • Germanicus - Niemieckie Centrum Językowe Sp. z o.o.

  Szkoły języków obcych
  Kursy językowe, szkolenia dla firm: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski. Ogólnojęzykowe, biznesowe, trening umiejętności biznesowych. Kursy branżowe: angielski dla marynarzy, niemiecki dla księgowych i inne. Wakacyjne kursy intensywne. Szkoła z certyfikatem zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Jedyna szkoła językowa w Gdyni z akredytacją MEN/Pomorskiego Kuratorium Oświaty.


:: Angielski Katowice ::

Nasza ocena:
Adres: http://elsinore-angielski.katowice.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Bez znajomości języka angielskiego podróże i dobra praca mogą odejść w zapomnienie. Jeśli nie chcemy być jak inni, którzy żałują, że się nie zapisali na kurs angielskiego to trzeba szybko wybrać tę szkołę angielskiego. To prywatna szkoła, która przygotowuje kursantów przy użyciu metody Callana. Jeśli ta metoda jest nam znana to dobrze wiemy, że lepszego rozwiązania dla siebie nie znajdziemy.