Podobne strony

 • Klub Judo Yuukan - Szkoła judo dla dzieci Warszawa - Włochy

  Sport
  Jeżeli Twoje dziecko kocha judo, zapoznanie się z naszą ofertą można uznać za obowiązek — proponujemy judo dla dzieci Warszawa Bielany. Jeśli chodzi o szczegóły, przede wszystkim trzeba podkreślić, że nasz klub zaprasza chłopcy i dziewczynki (minimum wieku to tylko 4 lata). Oczywiście prowadzone przez nas zajęcia dostosowywane są do konkretnych grup wiekowych.
 • SzkolaQuadow.pl

  Sport
  Imprezy integracyjne są bezwarunkową i ważną częścią kultury korporacyjnej firmy. Definicja „imprezy firmowej” obejmuje różne wydarzenia. Należą do nich wszelkie wspólne rozrywki pracowników w tym sport i hobby. To łączy pracowników o wspólnych zainteresowaniach. Takie imprezy integracyjne jednoczą zespół i pomagają ludziom lepiej się poznać. Na przykład są firmy, w których tworzą zespoły ekspertów i biorą udział w grach korporacyjnych. Inni organizują wspólne weekendy w lesie lub kibicują jedne
 • trener osobisty Bytom

  Sport
  Czym jest trening personalny? Wraz ze zwiększającą się świadomością zdrowotną coraz więcej osób zaczyna regularnie trenować. Od podstawowych ćwiczeń na siłowni, przez zajęcia fitness, aż po specjalistyczne dyscypliny sportu. Ze względu na coraz większe tempo życia, nie każdy ma czas na zagłębianie się w tajniki różnorodnych metod treningowych.
 • Nauka pływania w Warszawie

  Sport
  Nauka pływania w Warszawie dla dorosłych prowadzona przez wykwalifikowanego trenera i instruktora pływania. Jesteś osobą dorosłą i chcesz nauczyć się pływać? Pomogę Ci. Dzięki lekcją pływania zwiększysz swoje bezpieczeństwo i nabędziesz nowe umiejętności na całe życie. Dodatkowo wzmocnisz swój organizm niwelując ryzyko chorób lub innych dolegliwości. Zajęcia są prowadzone indywidualnie w miłej i sportowej atmosferze na płytkim basenie dostosowanym do nauki pływania.
 • narty Lublin

  Sport
  Sklep Interski z Lublina oferuje wysokiej klasy narty, deski snowboardowe oraz inny sprzęt niezbędny do uprawiania sportów zimowych w sposób jednocześnie komfortowy, bezpieczny i przyjemny. Dobrej klasy sprzęt narciarski odpowiada za bezpieczeństwo i jakość zimowego szaleństwa. Warto dokonać wyboru z pomocą specjalistów, którzy doskonale znają się na tej dziedzinie sportu. Zespół Interski to miłośnicy narciarstwa o ogromnym doświadczeniu. Pomogą każdemu wybrać odpowiedni dla niego sprzęt.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Sprzęt do siłowni - fitnessclub24.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fitnessclub24.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Używany sprzęt fitness? Tak, dostaniesz go właśnie u nas! Nie każdy jest w stanie sfinansować nowe maszyny siłowe, stąd wzięła się właśnie nasza oferta. Charakteryzuje się ona przede wszystkim odpowiednim stosunkiem ceny do jakości produktu. Wycena odbywa się w sprawiedliwy sposób dla obu stron transakcji. W razie wątpliwości służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.