Podobne strony

 • Kancelaria Notarialna Katowice

  Prawo i podatki
  Kancelaria Notarialna Anna Słupińska-Mitas, Weronika Urgacz - Notariusze Katowice S.C. Kancelaria gwarantuje profesjonalną, rzetelną i pewną obsługę Klienta opartą na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i wykształceniu pracowników. Na stronie kancelarii znajdziecie Państwo szczegóły prowadzonych czynności notarialnych, podstawy prawne oraz wskazówki dojazdu. Zapraszamy.
 • NOTARIUSZE-GRAJNER Kancelarie notarialne katowice

  Firmy wg branży
  Wysoka kultura, kompetencja, zgodność z prawem, doświadczenie i cała paleta usług notarialnych – to oferta gwarantowana Kancelarii Notarialnej Michał Grajner i Partner. Tworzący ją notariusze zostali mianowani do sprawowania swoich obowiązków przez ministra sprawiedliwości. To powoduje, że swoją działalność traktują jako misję. Stąd też prowadzone przez nich czynności notarialne wykonywane są na najwyższym poziomie. Sporządzić tu można różnego typu akty notarialne, poświadczenia, wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów i umowy. Dokonując czynności notarialnych czuwają nad stosownym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz osób, dla których wykonywana przez niego czynność może powodować skutki prawne. Więcej informacji na stronie:
 • KANCELARIA NOTARIALNA Katowice

  Firmy wg branży
  W rejonie województwa śląskiego znajduje się Kancelaria Notarialna Michał Grajner i Partner. Notariusze biura notarialnego zajmują się między innymi sporządzaniem aktów notarialnych czy aktów poświadczenia i dziedziczenia. Dodatkowo opierają swoją działalność na zasadach słuszności oraz sprawiedliwości oraz na bieżących przepisach prawa. Notariusze świadczą również usługi w języku francuskim. Za pomocą kancelarii można także przechowywać pieniądze bądź papiery wartościowe. Wszystkie czynności notarialne odbywają się na miejscu w biurze notarialnym i w uzasadnionych przypadkach poza biurem. Więcej na stronie internetowej.
 • TOMASZ BALAS Katowice notariusze

  Prawo i podatki
  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Balasa z Katowic funkcjonuje w branży od 2009 roku, dzięki czemu może otoczyć opieką każdego kto oczekuje porady lub usługi notarialnej. Swoją aktywność prowadzi zgodnie z Prawem o Notariacie. Gwarantuje dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. W ofercie przeprowadzanych czynności znajduje się: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów przeróżnego typu, pieniędzy oraz papierów wartościowych i wiele innych. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.
 • RAFAŁ SZMAL kancelarie notarialne Czeladź

  Firmy wg branży
  Tworzenie weksli i czeków, aktów notarialnych, umów sprzedaży, doręczanie oświadczeń, przyjmowanie pieniędzy, papierów wartościowych i dokumentów na przechowanie i sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów - to tylko część usług jakie świadczy dla Państwa Kancelaria Notarialna z Czeladzi, jaka prowadzona jest przez Rafała Szmala. Czynności realizowane są w siedzibie Kancelarii, jednak istnieje możliwość wykonywania ich w innym miejscu jeśli potrzebują tego okoliczności. Jeśli posiadają Państwo pytania i wątpliwości - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej wiadomości na temat czynności notarialnych odnajdą Państwo na witrynie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Notariusz Katowice Centrum ::

Nasza ocena:
Adres: http://notariusz-katowice.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Notariusze i ich praca często jest w dzisiejszych czasach niedoceniona. Dzieje się tak, albowiem mało kiedy korzystamy z usług notariuszy. Jeśli jednak zachodzi ku temu odpowiednia potrzeba, to działania jakie podejmuje notariusz Katowice centrum są dla nas niezwykle cenne i pomagają nam realizować wiele ważnych dla nas umów.