Podobne strony

 • Hodowla psów rasowych „Przyparkowa”

  Bernardyn
  Polecamy szczeniaki rasy - bernardyn, nowofundland, cocker spaniel angielski, berneński pies pasterski, shih tzu. Szczenięta na sprzedaż.
 • Psy Pies - forum

  Zwierzęta
  Psi pupile to najwspanialsi towarzysze człowieka. Ale wychowanie psa to poważna praca. Nasza strona działa po to, żeby pomóc właścicielom psów. Wskazujemy, jak dbać o zdrowie psa oraz jak pielęgnować psią sierść. Podpowiemy, jaki pies jest dla Ciebie optymalny, bo prezentujemy wszystkie rasy psów – zarówno labrador, jak i yorki nie mają przed nami sekretów. U nas dowiesz się, co zrobić, aby Twój psi towarzysz był dobrze wychowany i radosny.
 • Shihtzaki wszystko o shih tzu

  Zwierzęta
  Największy portal w Polsce w którym znajdziesz informacje i wiedzę na temat rasy shih tzu, nowości, relacje, galerie zdjęć wydarzenia i wiele innych znajdziesz na shihtzaki.pl


:: shihtzu.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://shihtzu.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Pieski rasy Shih Tzu to jedne z bardzo wymagających ras, o które należy odpowiednio zadbać. Z myślą o naszych przyjaciołach Shih Tzu stworzyliśmy sklep z artykułami, które są przeznaczone dla tej rasy. Zapraszamy do skorzystania z naszego ogromnego asortymentu sklepu. Zapewniamy szybką i bezpieczną transakcje.

Słowa kluczowe: