Podobne strony

 • Elektryk Warszawa - usługi, instalacje elektryczne

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Oferujemy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Warszawy i okolic: wymiana instalacji elektrycznej w domu, mieszkaniu, w spółdzielniach oraz wspólnotach mieszkaniowych. Nasza specjalność to instalacje elektryczne w betonie zbrojonym (tzw. wielka płyta). Posiadamy specjalistyczne elektronarzędzia oraz uprawnienia elektryczne. Polecamy nasze usługi: remont, modernizacja instalacji elektrycznych, montaż sprzętu AGD, podłączanie halogenów, instalacja skrzynek bezpiecznikowych. Naszym priorytetem jest wysoka jakość.
 • Elektryk Warszawa Arkadel Instalacje Elektryczne

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Firma Arkadel Instalacje Elektryczne zajmuje się realizacją instalacji elektrycznych oraz ich konserwacją. Wykonujemy instalacje dla inwestorów indywidualnych (mieszkania, domy jednorodzinne) jak również firm (biura, obiekty gastronomiczne i handlowe, magazyny, parkingi). Przeprowadzamy pomiary instalacji elektrycznych. Zapewniamy solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
 • Instalacje elektryczne

  E
  Elektryk Warszawa, instalacje, naprawy elektryczne, awarie, podłaczenia, konserwacje obiektów.
 • Elektryk Lublin

  Inne
  Chwilowo wspaniały elektryk to osoba niezwykle potrzebna. Tym bardziej jeżeli ma ona idealne doświadczenie w branży. Odnalezienie najlepszego specjalisty jest na wagę złota. Jakkolwiek perfekcyjnych elektryków możemy odszukać na stronie zpradem.com. Elektryk warszawa zapewni Ci całościową obsługę w dziedzinie elektryki. Elektryk ryki jest dbały oraz rzetelny oraz czyni swoją pracę na najwyższym poziomie. Elektryk lublin jest nieodzowny przy wielu działaniach połączonych z naprawami elektryki w t
 • http://ekinstal.pl

  Dom i wnętrza
  EK Instal zajmuje się m.in. wykonywaniem nowych instalacji elektrycznych, modernizowaniem starych instlacji, montowaniem osprzetu elektrycznego, montażem instalacji alarmowych i kamer, montażem instalacji odgromowych oraz wykonywaniem pomiarów elektrycznych. Ta firma specjalizuje się w wykonywaniu różnych instalacji elektrycznych. Skorzystaj z tego rozwiązania!


:: Elektryk Wawer -JAR-BUD ::

Nasza ocena:
Adres: https://wawer-elektryk.pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP: 823-142-93-16

Telefon: 600 608 874
Opis:

Elektryk Wawer to my!
Od kilkunastu lat zajmujemy się instalacjami elektrycznymi na terenie Warszawy a głównie w dzielnicach Wawer, Wilanów, Konstancin.
Tworzymy zarówno nowe instalacje elektryczne jak i rozbudowywujemy istniejące. Jesteśmy elektrykami, którzy świadczą usługi zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Ponadto usuwamy awarie elektryczne.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.