Podobne strony

 • Pol-China Trade & Business

  Inne
  W bogatej branżowo ofercie tej polskiej firmy w Chinach znajdziesz: odzież, tkaniny, dodatki krawieckie, wyroby skórzane i skóropodobne, wyposażenie domu i kuchni, oświetlenie, ceramikę, meble chińskie, komputery i części komputerowe, upominki, zabawki, wyposażenie biurowe i inne.
 • Merkury

  Półprodukty
  Firma oferuje akcesoria meblowe i elementy wykończenia wnętrz, jest generalnym przedstawiciel włoskich firm POLIMOR, TM, ADAR i VIBO. Posiada w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych, działa na terenie całej Polski, Ukrainy i Słowacji. Na stronie więcej informacji oraz szczegółowa oferta wyrobów.
 • Gorenje Polska

  Producenci
  Firma jest producentem sprzętu gospodarstwa domowego (AGD). W ofercie znajdują się produkty do kompletnego wyposażenia kuchni, zarówno wolnostojące jak i do zabudowy: pralki, lodówki, chłodziarki, chłodziarki-zamrażarki, zamrażarki, suszarki, piekarniki, okapy i inne. Dzięki zamieszczonym na stronie zdjęciom i opisom można bliżej zapoznać się z proponowanymi produktami.
 • Alutechnic

  Wyposażenie wnętrz
  Firma oferuje systemy relingowe do nowoczesnej kuchni. Na stronie: foto oferta, dane kontaktowe oraz formularz zamówienia/zapytania ofertowego on-line.
 • Burbidge

  Meble - handel i produkcja
  Strona firmy ABAKUS, będącej od 1997 r. generalnym importerem i przedstawicielem fabryki Burbridge w Polsce, producenta wysokiej jakości elementów mebli kuchennych. Na stronie znajdziesz informacje i szczegółową foto ofertę.


:: Media Electro - mediaelectro.abstore.pl ::

Nasza ocena:
Adres: mediaelectro.abstore.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Media Electro w swojej ofercie posiada urządzenia RTV i AGD, akcesoria oraz części zamienne. Bogata oferta produktów renomowanych marek sprawia, że każdy znajdzie urządzenia wedle swoich potrzeb. W łatwy i szybki sposób można skompletować sprzęt do swojej kuchni, łazienki, urządzenia do sprzątania oraz produkty elektroniczne. W jednym miejscu można zamówić urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, akcesoria komplementarne, czy środki chemiczne oraz części zamienne w razie awarii.