Podobne strony

 • Marchewka

  Schody, posadzki
  Zakład oferuje pełną obsługę zaprojektowania, wykonania oraz montażu schodów. W ofercie schody proste, zbiegowe oraz kręcone. Podstawą produkcji są schody drewniane w każdym rodzaju drewna. Na stronie galeria realizacji oraz cennik.
 • Balustrady ze stali nierdzewnej

  Dom i wnętrza
  Producent oraz projektant balustrad, schodów, poręczy ze stali nierdzewnej. Jesteśmy jedną z wiodących firm działających na rynku warmińsko-mazurskim w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju ogrodzeń ze stali czarnej oraz nierdzewnej. W swojje ofercie mamy również stal kwasoodporną stosowaną na zewnątrz. Projektujemy nowe wzory balustrad i nadajemy nowe wzornictwo dla schodów kręconych po przez innowacyjne rozwiązania w których do naszych projetków dodajemy szkło oraz drewno.
 • Budowa, remont, wykończenia, usługi Śląsk, Dąbrowa Górnicza

  Dom i wnętrza
  Firma remontowo-wykończeniowa proponuje kompleksowe remonty i wykończenia na wysoki standard mieszkań, domów, lokali użytkowych, Zakres wykonywanych usług remontowych i wykończeniowych: REMONT – kompleksowe usługi remontowe: malowanie, płytki, gipsowanie, sufity GK Wszelkie prace budowlane, remont czy też wykończenie nie muszą oznaczać drogi przez mękę, jeżeli zdecydują się Państwo na nasze usługi. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców ze Śląska (Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Kat
 • VIZJO M. BORECKI szklane drzwi

  Firmy wg branży
  Jesteśmy firmą, która stawia na odpowiedzialną współpracę z klientami i plastyczną ofertę. Dokładamy wszystkich starań, aby wykonywane przez naszą firmę zabudowy oraz konstrukcje szklane realizowały wszelkie oczekiwania. Firma Vizjo z Warszawy to rzetelny partner w biznesie. Korzystając z naszej oferty dostają Państwo gwarancję, że wszystkie prace zostaną zakończone w terminie. Vizjo to nowoczesne i estetyczne balustrady szklane, zabudowy, ścianki działowe, kabiny prysznicowe oraz drzwi. Do wytwórczości konstrukcji szklanych stosujemy odporne na uszkodzenia mechaniczne szkło i solidne dodatki, które podkreślają jego charakter. Szczegóły na witrynie www.
 • Schody z drewna egzotycznego stylowe dostarcza BRODA.

  Dom i wnętrza
  Najpiękniejsze schody dywanowe i balustrady w najkorzystniejszych cenach oferuje firma BRODA. Jesteśmy rodzinną firmą, która z realizuje swoje projekty na terenie całego kraju. Nasza działalność wywodzi się z pasji tworzenia i miłości do niezwykle wdzięcznego materiału budowlanego jakim jest drewno. Choć postawiliśmy na wąską specjalność, to jednak poza budową eleganckich, nowoczesnych schodów i balustrad, tworzymy również dopełniające je podłogi.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Balustrady i schody cięte laserowo w Lublinie ::

Nasza ocena:
Adres: www.schodykaminski.com.pl

Ulica: Rusałka 10

Miasto: Lublin
Kod: 20-103
NIP:

Telefon:
Opis:

Producent balustrad i schodów. Polecamy innowacyjne balustrady wycinane techniką lasera, która pozwala na uzyskanie nietypowych, i nierównomiernych kształtów i form. Doskonałe jako wewnętrzne - balustrady do schodów, oraz zewnętrzne - np balkonowe, tarasowe. Na życzenie klienta wykonujmy również meble na wymiar, z prawdziwego drewna, stali, czy aluminium. Nasze produkty charakteryzują się trwałością, estetyką i praktycznością w użytkowaniu. Zapraszamy do naszego biura handlowego w Lublinie.