Podobne strony

 • Księgowość Wrocław

  Ekonomia
  CKSK świadczy usługi rachunkowe i księgowe dla sektora małych i średnich firm. Nasza firma wprowadziła również usługę księgowości online, dzięki której umożliwia państwu podgląd do raportów dotyczących finansów przez internet i przesyłania dokumentów za pośrednictwem sieci.
 • Plac Legionów 2/5

  Ekonomia
  Działalność Biura Rachunkowego Selent & Słupina spółka jawna opiera się o prowadzenie wszechstronnych usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Adresatami naszej propozycji są małe i średnie firmy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości przeróżnych branż. Dbamy o najwyższy standard świadczonych usług dlatego zatrudniamy świętych księgowych i specjalistów do spraw płac. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu, raporty i zestawienia przygotowujemy w wersji elektronicznej wysyłamy do klienta za pośrednictwem internetu. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • A'VISTA doradztwo finansowe wrocław

  Prawo i podatki
  Biuro A’Vista z Wrocławia już od blisko 20 lat świadczy rzetelne usługi księgowo-rachunkowe. Grupa wykwalifikowanych księgowych swoim Klientom dostarcza najlepszą obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługą kadrowo-płacową, ewidencją przychodów i rozchodów czy pełną obsługa księgową. Dzięki bogatej wiedzy branżowej, pracownicy udzielą Państwu fachowych porad z zakresu podatków i finansów. Będą oni też monitorować bieżący stan finansów firmy Klienta. Propozycja biura skierowana jest zwłaszcza do małych i średnich podmiotów gospodarczych na terenie Dolnego Śląska. Na stronie internetowej umieszczony jest cały zakres usług biura.
 • BIEGLI S & S finanse i rachunkowość wrocław

  Firmy wg branży
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Biura Usług Księgowych i Badania Bilansów „Biegli S&S”, które znajduje się we Wrocławiu. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe, obsługę kadr i płac a także badanie sprawozdań finansowych. Można nam powierzyć prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów jak również okresowe zestawienia, rejestry, sprawozdania i ewidencje środków trwałych. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, rzetelność oraz usługi na najwyższym poziomie. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy wstąpić na naszą witrynę internetową.
 • konto-wroclaw.pl

  Firmy wg branży
  Doradztwo biznesowe, księgowość, kadry i płace to obszar działalności wrocławskiego Biura Rachunkowego KONTO Magdalena Wanatowicz. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze oraz tych z Państwa, którzy w biznesie stawiają dopiero pierwsze kroki. Oferujemy biegłe doradztwo w zakresie formy działalności oraz modelu księgowości. Świadczymy pełną obsługę księgową i kadrową dla firm o różnym profilu działalności, a jakość naszych usług oraz kwalifikacje potwierdza Certyfikat Ministra Finansów i dodatkowo ubezpieczenie OC działalności biura. Zachęcamy do skorzystania z usług i do kontaktu!


:: www.ibiswroclaw.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ibiswroclaw.pl

Ulica: ul. Poronińska 1

Miasto: Wrocław
Kod: 52-232
NIP: 8991002227

Telefon:
Opis:

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, obsługa pracowników, rozliczenia z US i ZUS, a ponadto obsługa kadrowo-płacowa i deklaracji podatku od osób fizycznych to zakres usług, jakie we Wrocławiu świadczy Biuro rachunkowe IBIS Małgorzata Idzior. Posiadamy 27-letnie doświadczenie w księgowości, a ofertę kierujemy zarówno do spółek prawa handlowego, jak i do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Zapraszamy do współpracy.